Nabídka práce Pomocní pracovníci ve stolařské výrobě - truhlář - Bílov na Novojičínsku

S novou nabídkou volného pracovního místa POMOCNÍ PRACOVNÍCI VE STOLAŘSKÉ VÝROBĚ - TRUHLÁŘ v lokalitě Bílov na Novojičínsku přichází na pracovní trh ke dni 20.09.2022 firma - zaměstnavatel Stolárna na statku s.r.o. (07021763). Výše nabídnuté mzdy za (20 hod/týdně) je 40 000 Kč hrubého. Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Pomocní pracovníci ve stolařské výrobě - truhlář
Odvětví:
Výroba a provoz (volná místa na Novojičínsku)
Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech
Počet volných míst:
3
Pracovní poměr - plný úvazek
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Dohoda o provedení práce
Dohoda o pracovní činnosti
Počet hodin týdně:
20
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
20.09.2022
Mzda:
25 000 až 40 000 Kč
z: 08.08.2022 a: 20.09.2022 pracovní poměr na plný i zkrácený úvazek, DPP, DPČ.
Náplň práce: pomocné práce v dřevařské výrobě, při zkušenostech a po zaučení možnost navýšení platu pozice stolaře, truhláře.

Zaměstnanecké výhody: 1-směnný provoz, odměny, motivační program.

Kontakní osoba: Bc. Jana Židková, MBA,
telefonicky na č.: 731 325 905 v čase 7:00 -15:00 hod.,
e-mail: kancelar@na-statku.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Bez vzdělání

Reference:
66870868
Zaměstnavatel:
Stolárna na statku s.r.o. (07021763)
Kde budete pracovat:
Stolárna na statku s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 731 325 905
E-mail: kancelar@na-statku.cz

Prohlédnout dalších 676 nabídek práce na Novojičínsku