Nabídka práce Manager/ka pro ostrahu vrátnic a objektů - Moravská Třebová na Svitavsku

S novou nabídkou volného pracovního místa MANAGER/KA PRO OSTRAHU VRÁTNIC A OBJEKTŮ v lokalitě Moravská Třebová na Svitavsku přichází na pracovní trh ke dni 24.01.2023 firma - zaměstnavatel M&M Object Security s.r.o. (05448859). Výše nabídnuté mzdy za (30 hod/týdně) je přinejmenším 16 355 Kč . Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Manager/ka pro ostrahu vrátnic a objektů
Odvětví:
Administrativa (nabídky práce na Svitavsku)
Profesní zařazení:
Ostatní úředníci jinde neuvedení
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
30
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
24.01.2023
Mzda:
16 355 Kč
NÁPLŇ PRÁCE: práce je vyhrazena jen pro OZP, jednání s klienty, kontroly, zajišťování směn, nábor nových zaměstnanců, rozvoz záloh a mezd, sjednávání nových zakázek, návoz zaměstnanců na pracoviště, služební cesty
DALŠÍ POŽADAVKY: samostatnost, spolehlivost, ochotu cestovat, pracovat i o víkendech
NABÍZÍME: k dispozici služební automobil, telefon, flexibilní pracovní doba
KONTAKT: telefonicky (8-12 hod), e-mailem

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Otázky a odpovědi k volnému pracovnímu místu:

Toto nabízené volné místo není vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Ano, M&M Object Security s.r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
66885077
Zaměstnavatel:
M&M Object Security s.r.o. (05448859)
Kde budete pracovat:
M&M Object Security s.r.o.- Moravská Třebová (Gorazdova)
Kontaktní údaje:
Tel.: 739 218 991
E-mail: mmsecurity@centrum.cz

Prohlédnout dalších 792 nabídek práce na Svitavsku