Nabídka práce OBSLUHA VYSOKOZDVIŽNÉ PLOŠINY - Prostějov

S novou nabídkou volného pracovního místa OBSLUHA VYSOKOZDVIŽNÉ PLOŠINY v lokalitě Prostějov přichází na pracovní trh ke dni 27.09.2022 firma - zaměstnavatel Mechanika Prostějov 97, družstvo (25344731). Výše nabídnuté mzdy za (30 hod/týdně) je přinejmenším 125 Kč/hod . Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
OBSLUHA VYSOKOZDVIŽNÉ PLOŠINY
Odvětví:
Výroba a provoz (volná místa na Prostějovsku)
Doprava (volná místa na Prostějovsku)
Obchod a cestovní ruch (volná místa na Prostějovsku)
Obsluha ostatních manipulačních zařízení (kromě obsluhy vysokozdvižných vozíků)
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
30
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
27.09.2022
Mzda:
125 Kč/hod
Nabízené benefity
Podnikové stravování
Jiné výhody
VYHRAZENO PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM. Osobní kontakt po telefonické domluvě, paní Bartošková, tel. 725 465 621 (volat Po-Pá 7:00 - 12:00 hod.). Pracovní doba: Po-Pá 7:00-13:00 hod.
Náplň práce: obsluha vysokozdvižné plošiny (práce ve výškách, zvedání břemen do 15 kg).
Nabízíme: stravenky, podnikové stravování, pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Jiné

Reference:
66885086
Zaměstnavatel:
Mechanika Prostějov 97, družstvo (25344731)
Kde budete pracovat:
MECHANIKA Prostějov 97, družstvo
Kontaktní údaje:
Tel.: 725 465 621

Prohlédnout dalších 618 nabídek práce na Prostějovsku