Nabídka práce Montéři squashových kurtů - Nový Jičín

S novou nabídkou volného pracovního místa MONTÉŘI SQUASHOVÝCH KURTŮ v lokalitě Nový Jičín přichází na pracovní trh ke dni 21.09.2022 firma - zaměstnavatel ASB SQUASH s.r.o. (25845535). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 25 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Montéři squashových kurtů
Odvětví:
Stavebnictví (volná místa na Novojičínsku)
Profesní zařazení:
Pracovníci montovaných staveb
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
21.09.2022
Mzda:
23 000 až 25 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
z: 21.09.2022 Nástup dle vzájemné dohody.
Požadované vzdělání, odborné znalosti a dovednosti:
- SOU/SŠ technického směru
- Základní znalost anglického jazyka podmínkou
- Minimálně 2 roky praxe v řemeslné výrobě
- Vysoké pracovní nasazení a flexibilita
- Uživatelská znalost práce na PC (Internet)
- Znalost čtení výkresové dokumentace výhodou
- Řidičský průkaz skupiny B (ŘP skupiny C výhodou)
- Průkaz řidiče vysokozdvižného vozíku výhodou
- Svářečský průkaz výhodou
Náplň práce:
- výroba komponentů pro squashové kurty ve výrobní hale v sídle firmy
- řezání dřevotřískových desek na míru
- tmelení
- broušení
- nátěr
- řezání, vrtání, broušení hliníkových profilů
- montáž squashových kurtů v tuzemsku a zejména v zahraničí
- zaměření staveniště
- instalace obvodových stěn
- povrchová úprava
- pokládka sportovních podlah
- renovace squashových kurtů
- dodržování zásad bezpečnosti práce a ochrany zdraví při práci
Osobní požadavky:
- Manuální zručnost
- Spolehlivost
- Ochota cestovat
- Ochota přejímat odpovědnost za svou práci
- Ochota dále se vzdělávat
- Flexibilita
- Kreativita
Nabízíme:
- Práci na hlavní pracovní poměr
- Možnost seberealizace
- Atraktivní práci ve stabilní společnosti se zajímavým produktem
- Výkonný a přátelský tým spolupracovníků
- Využití jazykových znalostí
- Motivující finanční ohodnocení dle praxe a odborné kvalifikace
Finanční ohodnocení:
- Nástupní mzda v závislosti na praxi a splnění požadavků 23 000 - 25 000 Kč
- Měsíční prémie dle dosažených výsledků
- Další růst mzdy po ukončení zkušební doby v návaznosti na prokázané schopnosti a dosažené výsledky
- Zahraniční stravné v plné výši dle § 170 zákoníku práce

Kontakt: Lenka Bayerová, vedoucí personálního útvaru, telefonicky ve dnech PO až PÁ od 7:00 do 16:00 hodin na č.: 556 767 360, 602 762 063, e-mail: bayerova@nosta.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Práce s PC
Práce s PC - internet a elektronická pošta
Činnosti na technických zařízeních
Činnosti na technických zařízeních - obsluha manipulačního vozíku
Řidičský průkaz
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní)

Reference:
66885168
Zaměstnavatel:
ASB SQUASH s.r.o. (25845535)
Kde budete pracovat:
ASB SQUASH s.r.o.,
Kontaktní údaje:
Tel.: 602 762 063, 556 767 360
E-mail: bayerova@nosta.cz

Prohlédnout dalších 673 nabídek práce na Novojičínsku