Nabídka práce Pracovníci obchodního útvaru - Fulnek na Novojičínsku

S novou nabídkou volného pracovního místa PRACOVNÍCI OBCHODNÍHO ÚTVARU v lokalitě Fulnek na Novojičínsku přichází na pracovní trh ke dni 21.09.2022 firma - zaměstnavatel FORMPROJEKT, spol. s r.o. (25357786). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je 45 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Pracovníci obchodního útvaru
Odvětví:
Finance (nabídky práce na Novojičínsku)
Obchod a cestovní ruch (nabídky práce na Novojičínsku)
Profesní zařazení:
Obchodní zástupci
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
21.09.2022
Mzda:
25 000 až 45 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
z: 21.09.2022
Náplň práce:
aktivní vyhledávání zákazníků v oblasti nákupu nástrojů, malosériových dílů a obrábění.

Požadavky:
- ŘP skupiny B,
- aktivní znalost AJ, výhodou NJ,
- nezbytná alespoň základní orientace ve čtení technických výkresů, obecný přehled,
- příjemné, reprezentativní vystupování, orientace v oblasti strojírenského průmyslu.

Mzda bude určena dle vzdělání a praxe uchazeče, část mzdy je závislá na objemu zajištěných zakázek.

Zaměstnanecké výhody:
- stravenky zdarma, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dovolenou, důchodové nebo životní pojištění aj.

Kontakní osoba: Bc. Radka Pavlíčková,
telefonicky na čísle 556 740 382 ve dnech Po - Pá od 8:00 - do 14:00 hod.,
e-mailem: pavlickova@formprojekt.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní)

Reference:
66885169
Zaměstnavatel:
FORMPROJEKT, spol. s r.o. (25357786)
Kde budete pracovat:
FORMPROJEKT, spol. s r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 556 740 382
E-mail: pavlickova@formprojekt.cz

Prohlédnout dalších 673 nabídek práce na Novojičínsku