Nabídka práce SAP ABAP vývojář/ka - Pardubice

S novou nabídkou volného pracovního místa SAP ABAP VÝVOJÁŘ/KA v lokalitě Pardubice přichází na pracovní trh ke dni 31.08.2023 firma - zaměstnavatel FOXCONN CZ s.r.o. (25938002). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 30 000 Kč .

Pracovní pozice:
SAP ABAP vývojář/ka
Odvětví:
Informační technologie
Profesní zařazení:
Vývojáři softwaru
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
31.08.2023
Mzda:
30 000 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování
Dovolená navíc 5 týdnů dovolené
Do Foxconnu hledáme posilu na pozici SAP ABAP vývojář. Tým je mezinárodní a na pozici lze pracovat full remote.
Pracovní náplň:
Analyzuje a vyhodnocuje pracovní metody, postupy, řízení a informační systémy a systémy dokumentace a vyvíjí a navrhuje nová pravidla a postupy spojené s přidělenou oblastí společně s funkčními manažery.
Získává buy-in od vlastníků procesů a koncových užvatelů na navrhované nové procesy nebo změny stávajícícíh. Provádí komplexní funkční konfigurace SAP modulů a implementuje opravy, změny a vylepšení
Definuje a dokumentuje procesy a transakce SAP na podporu procesů definovaných vlastníky procesních jednotek. Provádí komplexní testování jednotky a integrace pro přidělené moduly od vývoje až po produkci, řešení problémů s konfigurací a problémy s hlavními daty po změnách v strategii spuštění a/nebo aktualizacích a dalších funkčních změnách konfigurace a při změnách konfigurací k vyřešení chyb.
Aplikuje funkční znalosti pro návrh a přizpůsobení systémů work-flow.
Je ve styku s uživateli pro interpretaci a objasnění detailů komplexních funkčních konfigurací a požadavků na změny procesů zahrnujících moduly SAP.
Požadujeme:
Znalost programovacího jazyku SAP ABAP
Zkušenost s programováním
Zaměstnanecké výhody:
Pravidelná školení v oblasti "měkkých" i "tvrdých" dovedností.
Stabilní zaměstnání - smlouvu na dobu neurčitou.
Energii můžete načerpat během 5 týdnů dovolené.
Práci v týmu zkušených kolegů, kde je o zábavu postaráno.
Možnost rozvrhnout si den podle sebe, protože máme flexibilní pracovní dobu.
A dále široké portfolio výhod a benefitů - notebook, telefon, výhodné T-Mobile tarify, benefitní systém Cafeterie, příspěvek na penzijní připojištění, firemní fitness a kavárna, slevy u našich partnerů a mnohem více!

Zaujalo Vás to? Pošlete nám svůj životopis. Náš tým už se těší, až pozná nového kolegu či kolegyni.
Michael Vávra
Vedoucí náboru
E-mail: mvavra2@cz.foxconn.com
Tel.: +420 704 684 619

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní) pro denní komunikaci

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66887468
Zaměstnavatel:
FOXCONN CZ s.r.o. (25938002)
Kde budete pracovat:
FOXCONN CZ s.r.o. - Pardubice