Nabídka práce řidič sk. C+E - Plzeň

Nabídka volného pracovního místa na pozici řidič sk. C+E již není aktuální. Volné místo bylo obsazeno uchazečem, či zrušeno zaměstnavatelem. Toto volné pracovní místo bylo v naší nabídce pracovních příležitostí aktuální v období od 12.10.2022 do 21.01.2024. Níže si můžete prohlédnout alternativní nabídky volných pracovních míst od stejného zaměstnavatele, ze stejné lokality, stejného oboru případně s totožnými benefity.

Prohlédněte si obdobné pracovní nabídky

Plzeň | Mzda: 200 Kč | Pro sjednání osobní schůzky je nutný telefonický kontakt předem! Požadavky: řidičský průkaz sk. C + profesní průkaz. Cesty v rámci Evropy.

Plzeň | Mzda: 200 Kč | Cesty Evropa - Asie Požadavky: - ŘP sk. D1, D, C1E, CE, profesní průkaz - ruský a ukrajinský jazyk - ústně i písemně Kontakt předem na e-mail:…

Plzeň | Mzda: 200 Kč | Požadavky: ŘP C+E, profesní průkaz Vnitrostátní doprava Mzda 30.000 Kč + případné

Další nabídky volných pracovních míst

Užitečné informace k pracovnímu místu

Řidiči nákladních automobilů pro přepravu nákladu řídí nákladní automobily nebo tahače s návěsy. Řidiči dálkové nákladní dopravy řídí těžké nákladní automobily na městských, meziměstských, provinčních a mezinárodních trasách, zatímco řidiči kamionů pro krátkou a místní dopravu jezdí na městských a krátkých meziměstských trasách. Jsou zaměstnáni v dopravních, výrobních, distribučních a stěhovacích společnostech a agenturách poskytujících služby v oblasti nákladní dopravy, případně mohou být samostatně výdělečně činní.

Volná pracovní místa Stanislav Melka

Popis nabídky volného pracovního místa

Pracovní pozice:
řidič sk. C+E
Odvětví:
Doprava
Profesní zařazení:
Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Dohoda o provedení práce
Počet hodin týdně:
15
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Mzda:
200 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Výhodou volného místa byla možnost práce na zkrácený úvazek.
K nabízené práci nejsou uvedeny bližší údaje.