Nabídka práce Školní asistent - Kněževes na Praze západ

S novou nabídkou volného pracovního místa ŠKOLNÍ ASISTENT v lokalitě Kněževes na Praze západ přichází na pracovní trh ke dni 11.04.2024 firma - zaměstnavatel Mateřská škola Kněževes, okres Praha-západ (75146886). Výše nabídnuté mzdy za (20 hod/týdně) je 15 000 Kč hrubého. Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
Školní asistent
Odvětví:
Školství
Profesní zařazení:
Asistenti učitelů
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
20
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
11.04.2024
Mzda:
10 000 až 15 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody FKSP
Poznámka k nabídce práce:
NÁPLŇ PRÁCE: dohled, předvádění a účast na aktivitách, které podporují fyzický, sociální, emoční a intelektuální rozvoj dětí ve školních a předškolních zařízeních; příprava venkovních i vnitřních prostor pro vzdělávací a volnočasové hry dětí; pomoc se studiem dětem s intelektuálními a fyzickými potížemi, s potížemi s chováním a dalšími problémy; individuální pomoc dětem při získávání sociálních dovedností; pomoc s přípravou výukových materiálů, s kopírováním a uspořádáním psaných i tištěných podkladů; ovládání audiovizuálního vybavení, počítačů a dalších výukových pomůcek;

První kontakt se zaměstnavatelem: e-mailem na materskaskola@knezeves.cz, telefonicky neomezeně.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Otázky a odpovědi k volnému pracovnímu místu:

Toto nabízené volné místo není vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Ano, Mateřská škola Kněževes, okres Praha-západ uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Kontaktní údaje

Reference:
66891207
Zaměstnavatel:
Mateřská škola Kněževes, okres Praha-západ (75146886)
Kde budete pracovat:
Mateřská škola Kněževes, okres Praha-západ
Kontaktní údaje:
Tel.: 602580963
E-mail: materskaskola@knezeves.cz

Další nabídka práce podle lokality

Další volná pracovní místa podle oboru

Často poptávané nabídky práce

Užitečné informace k pracovnímu místu

Asistent pedagoga, běžně známý také jako pomocník učitele, poskytuje podporu vedoucímu učiteli ve třídě a umožňuje mu věnovat více času výuce ve třídě. Povinnosti asistenta pedagoga jsou jak administrativní, tak výukové. Asistent pedagoga je podřízen vedoucímu učiteli a jeho úkolem je pomáhat vedoucímu učiteli s hladkým průběhem výuky tím, že na jeho pokyn přebírá běžné úkoly ve třídě. Mezi každodenní povinnosti asistenta pedagoga patří vykonávání administrativních prací, jako je zapisování docházky, hodnocení testů a domácích úkolů a další úkoly spojené s vedením záznamů a výukou. Pomáhá dohlížet na chování žáků ve třídě, na chodbách, v jídelně, na hřišti a na školních výletech. Běžně také poskytují další pomoc při výuce studentům se speciálními potřebami a studentům, kteří potřebují další pomoc při plnění úkolů ve třídě.