Nabídka práce HW Design Engineer, Odborný technický a vývojový pracovník - Brno

S novou nabídkou volného pracovního místa HW DESIGN ENGINEER, ODBORNÝ TECHNICKÝ A VÝVOJOVÝ PRACOVNÍK v lokalitě Brno přichází na pracovní trh ke dni 12.05.2023 firma - zaměstnavatel Arkon Flow Systems, s.r.o. (27683826). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 60 000 Kč hrubého. Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
HW Design Engineer, Odborný technický a vývojový pracovník
Odvětví:
Věda a výzkum
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Technici elektronici ve výzkumu a vývoji
Pracovní poměr - plný úvazek
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
12.05.2023
Mzda:
40 000 až 60 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Kontakt telefonicky 9.00 - 16.00 hod., e-mailem.

Společnost Arkon Flow Systems, s.r.o. se zabývá výrobou a exportem elektromagnetických průtokoměrů. V současné době působí na více jak 15 trzích světa, především se zaměřením na Latinskou Ameriku, Střední Východ a Asii. V současné době hledá do svého vývojového týmu pro projekty spojené s výrobním procesem, ale i pro projekty od mezinárodních klientů
HW design inženýra

Náplň práce:
- vývoj/návrh HW v oblasti měření, regulace a automatizace
- návrh schémat a DPS s ohledem na mezinárodní certifikace a normy
- spolupráce s výrobou a obchodem na vyhledáváním nových vývojových příležitostí
- návrh DPS s přihlédnutím k obecným návrhovým pravidlům
- výrova prototypů, testování
- analýza konkurenčních řešení v oblasti měření a regulace, sledování nových trendů na zahraničních trzích předkládání nových vývojových příležitostí pro obchodní oddělení
- komunikace s externími dodavateli
Požadujeme:
- orientace v problematice návrhu elektronických zařízení
- znalost (analogových i digitálních součástek, vývoje embeded zařízení, jednočipových mikrokontrolerů)
- znalost software CADSOFT EAGLE
- znalost průmyslových sběrnic a protokolů (RS485, 4-20mA, MODBUS, HART...) výhodou
- znalost elektroniky, diagnostika vadných kusů (pájení, měření...)
- znalost programování mikrokontrolérů v C, C++ , PC aplikací výhodou
- schopnost číst výkresy výhodou
- orientace v problematice měření neelektrických veličin výhodou
- schopnost naplánovat vývojový projekt
- znalost anglického jazyka na úrovni porozumění odbornému textu a komunikace se zahraničními dodavateli

Nabízíme:
- práci v blízkosti centra Brno (dobrá dostupnost MHD)
- perspektivu dlouhodobého zaměstnání
- motivující finanční ohodnocení
- 5 týdnů dovolená
- stravenky, flexi passy a jiné firemní benefity
- nástup možný ihned, popř. dohodou
Těšíme se na Váš životopis a na setkání při osobním pohovoru.

Prémie, stravenky, PC, mobilní tel., dovolená 5 týdnů, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění

Souhlas zaěstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Ano, Arkon Flow Systems, s.r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
66892371
Zaměstnavatel:
Arkon Flow Systems, s.r.o. (27683826)
Kde budete pracovat:
Arkon Flow Systems, s.r.o.-prac.
Kontaktní údaje:
Tel.: 736 484 375
E-mail: klara.sicnerova@arkon.co.uk

Další nabídka práce podle lokality