Nabídka práce Řidiči autobusů v dávkové přepravě osob - Praha

S novou nabídkou volného pracovního místa ŘIDIČI AUTOBUSŮ V DÁVKOVÉ PŘEPRAVĚ OSOB v lokalitě Praha přichází na pracovní trh ke dni 02.02.2024 firma - zaměstnavatel LUBJANO TRANS s.r.o. (05177154). Výše nabídnuté mzdy za (30 hod/týdně) je přinejmenším 18 900 Kč . Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Řidiči autobusů v dávkové přepravě osob
Odvětví:
Doprava
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Řidiči autobusů v dálkové přepravě osob
Počet volných míst:
3
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
30
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
02.02.2024
Mzda:
18 900 Kč
Náplň práce : Jedná se o pravidelnou dopravu mezi ČR a Ukrajinou.

Vyžadujeme řidičky průkaz kategorie D, dobrý zdravotní stav, Výpis z rejstříku trestů, dobrý zrak, zodpovědnost. Znalost ukrajinského jazyka je výhodou.

Termín schůzky je nutné se předem objednat telefonicky tel: +420 770 695 533 - pondělí : 8-9h.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Ano, LUBJANO TRANS s.r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
66893455
Zaměstnavatel:
LUBJANO TRANS s.r.o. (05177154)
Kde budete pracovat:
LUBJANO TRANS s.r.o.MVP
Kontaktní údaje:
Tel.: +420 776 078 268, +420 770 695 533
E-mail: lubjanotrans@email.cz

Další nabídka práce podle lokality