Nabídka práce Obchodní zástupce pro Středočeský kraj - Buchlovice na Praze západ

S novou nabídkou volného pracovního místa OBCHODNÍ ZÁSTUPCE PRO STŘEDOČESKÝ KRAJ v lokalitě Buchlovice na Praze západ přichází na pracovní trh ke dni 18.12.2023 firma - zaměstnavatel BENJAMÍN s.r.o. (25523414). Výše nabídnuté mzdy je 60 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Obchodní zástupce pro Středočeský kraj
Odvětví:
Finance
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Obchodní zástupci
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
18.12.2023
Mzda:
20 000 až 60 000 Kč
BENJAMÍN, s.r.o. Buchlovice hledá kolegu na pozici Obchodní zástupce pro Středočeský kraj

Rádi přivítáme nového kolegu/kolegyni, který/á se s námi bude starat o naše stávající klienty a klienty v oblasti vybavení nově vznikajících MŠ, jeslí aj. školských zařízení .

Co budete dělat:

- Komunikovat se zákazníky
- Aktivně vyhledávat nové obchodní příležitosti
- Prezentovat naše produkty
- Drobnou administrativu spojenou s uzavíráním objednávek
- Pečovat o stávající zákazníky

Co od Vás očekáváme:

- Energickou, aktivní a samostatnou osobnost
- Ochota cestovat 4 dny v týdnu
- Radost z komunikace a z práce s lidmi
- Ochotu učit se novým věcem a chuť na sobě pracovat
- Zkušenosti v oblasti obchodního zástupce vítána, není však podmínkou
- Aktivní přístup, pozitivní myšlení, výborné komunikační dovednosti
- Smysl pro zodpovědnost, zdravé sebevědomí a příjemné vystupování
- Aktivní řidič

Co Vám nabídneme my:

- Zázemí silné a české společnosti
- Zajímavé produkty
- Výhradní zastoupení v přiděleném regionu
- Časovou flexibilitu
- Přátelský kolektiv

- Za perfektně odvedenou práci Vás samozřejmě nadstandardně ohodnotíme.

Nabízíme: Flexibilní pracovní doba, zázemí stabilní společnosti, přátelský kolektiv, telefon.

První kontakt se zaměstnavatelem: e-mailem na drahonovska@benjamin.cz.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou

Reference:
66893957
Zaměstnavatel:
BENJAMÍN s.r.o. (25523414)
Kde budete pracovat:
BENJAMÍN s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 720 986 646
E-mail: drahonovska@benjamin.cz