Nabídka práce Technický/á pracovník/pracovnice ve výrobě - Rybitví na Pardubicku

S novou nabídkou volného pracovního místa TECHNICKÝ/Á PRACOVNÍK/PRACOVNICE VE VÝROBĚ v lokalitě Rybitví na Pardubicku přichází na pracovní trh ke dni 25.10.2022 firma - zaměstnavatel Výzkumný ústav organických syntéz a.s. (60108975). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je přinejmenším 40 000 Kč .

Pracovní pozice:
Technický/á pracovník/pracovnice ve výrobě
Odvětví:
Výroba a provoz
Chemičtí technici technologové, normovači a pracovníci v příbuzných oborech
Počet volných míst:
5
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Změněno dne:
25.10.2022
Mzda:
40 000 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování teplé obědy za 19 Kč (v ceně: hlavní jídlo, polěvka, dezert/salát)
Dovolená navíc 5 týdnů dovolené
Poznámka k nabídce práce:
Pracovní náplň
- obsluha chemických aparatur a strojů
- výroba chemických specialit a farmaceutických meziproduktů
- řízení výrobních systémů
- spolupráce při údržbě zařízení
Požadujeme
- SOU/SŠ vzdělání - v chemickém oboru výhodou
- ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
- manuální zručnost
- chuť pracovat
- dobrý zdravotní stav
- praxe v oboru výhodou
Zaměstnanecké výhody:
- Jistota stabilního zaměstnání v prosperující firmě
- České zázemí bez agenturních zaměstnanců
- Příspěvek na firemní benefity až 40.000Kč/ ročně (Cafeterie, MultiSport a další)
- Mimořádné odměny
- Odměna za doporučení nového zaměstnance 10.000Kč
- Zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance a jejich blízké
- Zvýhodněné rekondiční a zážitkové pobyty
- Možnost dalšího vzdělávání (např. kurzy anglického jazyka, odborného vzdělávání a další)
První kontakt e-mailem telefonicky (pracovní dny, 06:00 - 15:00) nebo osobně (každou středu v 08:00 - hlavní vrátnice Semtín).

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66894754
Zaměstnavatel:
Výzkumný ústav organických syntéz a.s. (60108975)
Kde budete pracovat:
Výzkumný ústav organických syntéz a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 466 824 744
E-mail: zamestnani@synthesia.eu