Nabídka práce Mistr/mistrová masné výroby - Kuřim na Brněnsku

S novou nabídkou volného pracovního místa MISTR/MISTROVÁ MASNÉ VÝROBY v lokalitě Kuřim na Brněnsku přichází na pracovní trh ke dni 18.11.2022 firma - zaměstnavatel STEINEX a.s. (29375134). Výše nabídnuté mzdy za (38.75 hod/týdně) je přinejmenším 25 000 Kč .

Pracovní pozice:
Mistr/mistrová masné výroby
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Vedoucí provozu v ostatních zařízeních
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
38.75
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
18.11.2022
Mzda:
25 000 Kč
První kontakt: e-mailem nebo telefonicky (po - pá 8:00 - 15:00 hod)

Vaším úkolem bude:
- zodpovědnost za koordinaci a řízení výrobních procesů ve svěřeném úseku
- zajištění plynulého chodu výroby
- splnění plánu výroby v požadovaném čase a kvalitě
- motivace, hodnocení, rozvoj svého týmu a péče o něj
- plánování personálního obsazení
- dodržování hygienických pravidel a opatření
- práce v SAPu
- schopnost domluvit se českým jazykem min. na úrovni B1

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Místo výkonu práce: Zámecká 13, 664 34 Kuřim

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66901105
Zaměstnavatel:
STEINEX a.s. (29375134)
Kde budete pracovat:
STEINEX a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: +420 733 735 558
E-mail: pernicova@steinex.cz

Další nabídka práce podle lokality