Nabídka práce Scrum master (m/ž) - Pardubice

S novou nabídkou volného pracovního místa SCRUM MASTER (M/Ž) v lokalitě Pardubice přichází na pracovní trh ke dni 22.11.2022 firma - zaměstnavatel FOXCONN CZ s.r.o. (25938002). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 50 000 Kč .

Pracovní pozice:
Scrum master (m/ž)
Odvětví:
Informační technologie
Profesní zařazení:
Vývojáři softwaru
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
22.11.2022
Mzda:
50 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Do Foxconnu hledáme posilu na pozici Scrum Master (m/ž).
Pracovní náplň:
Plánování, koordinace, řízení všech aspektrů středně velkých projektů
Práce s agilními modely a rozhodování o termínech a rozpočtu projektu
Interakce s klienty a pochopení jejich požadavků
Udržovat report o stavu projektu a uchovávat záznam o předchozích reportech
Spolu s týmem sestavovat historická data prezentovat pro referenci vyššímu vedení a členům týmu pracujících na projektu
Vedení školení pro členy týmu a vysvětlování agilních metod
Podpora při nasazení projektu
Sledování pokroku projektu proti kalendáři a rozpočtu a vyhodnocovat riziko
Pomáhat esklovat a řešit problémy tak, aby tým fungoval efektivněji, hlídat dynamiku uvnitř týmu Pomáhat týmu řídit svůj backlog, pokud jde o hrubé práce při vytváření karet a vyplňování pdrobností o požadavcích, a přioritizace práce z diskuzí se zúčastněnými stranami
Facilitovat a zprostředkovávat všechny základní agilní aktivity formálně a strukturovaně (denní standupy, plánování sprintu, acklog refinement, sprint review a retrospektivní schůzky) Zajišťování shrnutí týmové práce při interních sprint review a otevírat problémy, které má tým k řešení

Požadujeme:
Zkušenosti s agilním vedením projektů
Silné komunikační a vyjednávací schopnosti
Základní znalost SAP modulů
Ochotu učit se novým věcem a každý den se zlepšovat

Zaměstnanecké výhody:
Pravidelná školení v oblasti "měkkých" i "tvrdých" dovedností.
Stabilní zaměstnání - smlouvu na dobu neurčitou.
Energii můžete načerpat během 5 týdnů dovolené.
Práci v týmu zkušených kolegů, kde je o zábavu postaráno.
Možnost rozvrhnout si den podle sebe, protože máme flexibilní pracovní dobu.
A dále široké portfolio výhod a benefitů - notebook, telefon, výhodné T-Mobile tarify, benefitní systém Cafeterie, příspěvek na penzijní připojištění, firemní fitness a kavárna, slevy u našich partnerů a mnohem více!

Zaujalo Vás to? Pošlete nám svůj životopis. Náš tým už se těší, až pozná nového kolegu či kolegyni.
Michael Vávra
Vedoucí náboru
E-mail: mvavra2@cz.foxconn.com
Tel.: +420 704 684 619

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní) denní komunikace v rámci týmu

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66902186
Zaměstnavatel:
FOXCONN CZ s.r.o. (25938002)
Kde budete pracovat:
FOXCONN CZ s.r.o. - Pardubice