Nabídka práce technický pracovník - Jindřichův Hradec

S novou nabídkou volného pracovního místa TECHNICKÝ PRACOVNÍK v lokalitě Jindřichův Hradec přichází na pracovní trh ke dni 23.11.2022 firma - zaměstnavatel Ministerstvo obrany (60162694). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 38 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
technický pracovník
Odvětví:
Administrativa (volná místa na Jindřichohradecku)
Profesní zařazení:
Všeobecní administrativní pracovníci
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
23.11.2022
Mzda:
28 000 až 38 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
KONTAKT E-MAILEM NBEO TELEFONICKY (PO-PÁ 8-15h)
Požadavky a pracovní náplň:
- Vzdělání v oboru elektro, min. praxe 3 roky v oboru, požadavek splnění způsobilosti §5 a §6 Vyhlášky č.50/1978 Sb., resp. nařízení vlády 194/2022 Sb .
- Řízení, zabezpečení, případně obsluha plynových a tlakových zařízení, topič nízkotlakých kotlů
- Znalost práce na PC - WORD, EXCEL
- Zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost
- Zajišťuje technickou správu rozsáhlých majetkových souborů Provozního střediska 0210 Jindřichův Hradec včetně koordinace technickohospodářského provozu.
- Zajišťuje údržbu a organizuje provádění oprav svěřených zařízení cestou zaměstnanců nebo zadáním veřejných zakázek.
- Řízení, zabezpečení a odpovědnost za hospodárné využívání paliv a energií, za hospodárný a bezporuchový provoz energetických zařízení. Zodpovídá za vnitřní a venkovní rozvody elektrické energie, signalizačních zařízení a zařízení napojená na stálou rozvodnou elektrickou a energetickou síť.
- Zodpovídá za provozuschopnost bleskosvodů.
- Zodpovídá a zajišťuje revize elektrických rozvodů, energetických zařízení, hromosvodů, komínů, tlakových nádob a ostatních technologických celků.
- Vede přidělenou dokumentaci, její aktualizaci a evidenci.
- Zpracovává požadované podklady pro plánování.
- Odpovídá za odběratelskou kontrolu faktur včetně kontroly platnosti, správnosti fakturovaných cen, fakturovaného množství majetku, práce a služeb a dalších hledisek jejich věcné správnosti, jakož i za doplnění náležitostí předepsaných pro účetní doklad.
- Součinnostně spolupracuje s ostatními zaměstnanci.
- Vede předepsanou evidenci dokumentace veřejných zakázek a připravuje ji k archivaci.
- Dodržuje zásady protikorupčního programu MO v podmínkách organizace.
Nabízíme:
příspěvek na stravování, FKSP, 25 dnů dovolené, 5 dnů Indispozičního volna

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - pracovník znalý dle §5 vyhl. 50/78 Sb.
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.

Otázky a odpovědi k volnému pracovnímu místu:

Toto nabízené volné místo není vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66902620
Zaměstnavatel:
Ministerstvo obrany (60162694)
Ministerstvo obrany - agentura hospodaření s nemovitým majetkem
Kontaktní údaje:
Tel.: 724849361
E-mail: kocirp@army.cz

Prohlédnout dalších 412 nabídek práce na Jindřichohradecku