Nabídka práce Pracovník/ce internetového obchodu-příležitostně řidič/montážník - Hodonín

S novou nabídkou volného pracovního místa PRACOVNÍK/CE INTERNETOVÉHO OBCHODU-PŘÍLEŽITOSTNĚ ŘIDIČ/MONTÁŽNÍK v lokalitě Hodonín přichází na pracovní trh ke dni 05.12.2022 firma - zaměstnavatel GD design s.r.o. (44119011). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 35 000 Kč hrubého.

Pracovník/ce internetového obchodu-příležitostně řidič/montážník
Odvětví:
Administrativa
Finance
Profesní zařazení:
Fakturanti
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
05.12.2022
Mzda:
30 000 až 35 000 Kč
Náplň práce: vystavování faktur za dodávané zboží - inventarizace zboží - vyřizování reklamací - poskyto-vání kvalifikované poradenské činnosti a komplexnějších informací zákazníkovi - spoluvytváření a správa (aktualizace) webových stránek internetového obchodu - elektronická komunikace se zákazníkem, poskyto-vání informací - nákup a prodej zboží a služeb přes internet - přijímání objednávek zákazníků a jejich vyřizování - komunikace se skladovými pracovníky ohledně výdeje zboží - přejímka, kontrola, skladování, ošetřování a dohlížení na zboží – příležitostně řidič dodávkového vozu – dovoz zboží od dodavatele a jeho expedice do vlastních prodejen i velkým odběratelům – montáž dodávaného nábytku u klienta. Požadavky: praxe na obdobné pozici výhodou, znalost skladového hospodářství, bezúhonnost, dobrý zdravotní stav, výborné organizační a komunikační dovednosti, dobrá znalost práce na PC, orientace na výkon, proaktivní přístup, pracovitost a smysl pro pořádek! Zázemí dobře fungující rodinné firmy,sleva na nákup zboží,bonusy za překročený měsíční obrat a mnohé další.
Životopisy zasílejte na email: galar@svicky.info

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Reference:
66905493
Zaměstnavatel:
GD design s.r.o. (44119011)
Kde budete pracovat:
GD design s.r.o. - Hodonín
Kontaktní údaje:
Tel.: 608708254
E-mail: galar@svicky.info

Další nabídka práce podle lokality