Nabídka práce Řidič MKD, nadrozměrná doprava - Ostrava

S novou nabídkou volného pracovního místa ŘIDIČ MKD, NADROZMĚRNÁ DOPRAVA v lokalitě Ostrava přichází na pracovní trh ke dni 02.01.2024 firma - zaměstnavatel Easy Logistics, s.r.o. (26854139). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 50 000 Kč .

Pracovní pozice:
Řidič MKD, nadrozměrná doprava
Odvětví:
Doprava
Profesní zařazení:
Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
02.01.2024
Mzda:
50 000 Kč
Nabízené benefity
Jízdní výhody příspěvek na dopravu do práce
Jiné výhody úrazové pojištění, 40 % kapesné k dietám, aj.
Zvláštní prémie náborový příspěvek 30 000 Kč
1. kontakt E-MAILEM, TELEFONICKY. Tel.: 606 788 876, e-mail: lukas@easylogistics.eu

Hledáme vhodného uchazeče na pozici řidiče v MKD, nadrozměrná přeprava, low-deck plato, nový tahač.

Požadujeme:
- platný profesní průkaz, platná digitální karta, pojištění zodpovědnosti,
- čistý trestní rejstřík
- praxe v oboru minimálně 2 let
- kladný vztah k dopravě a řízení nákladního vozidla, výborné řidičské schopnosti, kultivované vystupování, časová flexibilita, samostatnost, spolehlivost a loajalita, zodpovědnost, smysl pro pořádek a čistotu.
- dobrý zdravotní stav, platné osobní a cestovní doklady

Náplň práce:
- řízení nákladního vozidla v rámci Evropy
- realizace nakládek a vykládek různého druhu materiálu, zjištění nákladu vázacími prostředky, řetězy, kurtny, plachtování

Nabízíme:
- zázemí a jistota stabilní středně velké rodinné společnosti
- příjemné pracovní prostředí v kamiónech zn. VOLVO
- zaměstnanecké výhody pro dlouholeté zaměstnance
- přátelský kolektiv

Nástup možný dle dohody

Výdělek ca 50-60 tis Kč, víkendy se jezdí zcela výjimečně

Příspěvek na dopravu do práce, úrazové pojištění, 40% kapesné k dietám, 5 tis Kč btto bonus za Volvo Connect, náborový příspěvek 30 tis Kč

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola
Praxe v povoláních:
Dovednosti:
Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče

Reference:
66906359
Zaměstnavatel:
Easy Logistics, s.r.o. (26854139)
Kde budete pracovat:
Easy Logistics, s.r.o. - Ostrava
Kontaktní údaje:
Tel.: 606 788 876
E-mail: lukas@easylogistics.eu

Další nabídka práce podle lokality