Nabídka práce Inženýr/ka kvality - Ostrava

S novou nabídkou volného pracovního místa INŽENÝR/KA KVALITY v lokalitě Ostrava přichází na pracovní trh ke dni 10.10.2023 firma - zaměstnavatel Porsche Engineering Services, s.r.o. (26474115). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 50 000 Kč .

Pracovní pozice:
Inženýr/ka kvality
Odvětví:
Výroba a provoz
Informační technologie
Inženýři kontroly a řízení kvality v oblasti elektronických komunikací
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
10.10.2023
Mzda:
50 000 Kč
21535 Inženýři kontroly a řízení kvality v oblasti el. komunikací
ZamK
První kontakt e-mailem alice.smudlova@porsche-engineering.cz, po té budete pozvání k osobnímu pohovoru.

Náplň práce:
Sledování a zlepšování kvality na daném oddělení, příprava dokumentů kvality pro externí audity, zodpovědnost za řešení připomínek a reklamací od zákazníka.

Požadavky:
Znalost agilních metodik, jako je Scrum, je výhodou. Dobrá znalost angličtiny na úrovni rodilého mluvčího, němčina je výhodou. Silně analytické myšlení s inovativním přístupem, silné komunikační a organizační schopnosti.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Bakalářské
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní)

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66908934
Zaměstnavatel:
Porsche Engineering Services, s.r.o. (26474115)
Kde budete pracovat:
Porsche Engineering Services, s.r.o., Ostrava
Kontaktní údaje:
E-mail: alice.smudlova@porsche-engineering.cz