Nabídka práce Instalatéři - topenáři - Vsetín

S novou nabídkou volného pracovního místa INSTALATÉŘI - TOPENÁŘI v lokalitě Vsetín přichází na pracovní trh ke dni 11.03.2024 firma - zaměstnavatel VT HRANICE s.r.o. (28651103). Výše nabídnuté mzdy je 40 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Instalatéři - topenáři
Odvětví:
Stavebnictví
Služby
Profesní zařazení:
Instalatéři vodovodů
Počet volných míst:
2
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
11.03.2024
Mzda:
30 000 až 40 000 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování
Zvláštní prémie
Jiné výhody
Poznámka k nabídce práce:
INSTALATÉŘI - TOPENÁŘI
POŽADUJEME: Nutnou znalolost v oboru instalatérství - topenářství s min. praxí 2 roky, samostatnost, řidičské oprávnění sk.B, svářečský průkaz, časovou flexibilitu.
NÁPLŇ PRÁCE: Instalace vnitřních rozvodů vody, plynu, ústředního topení, instalace armatur, kotlů, solárních systémů, montáž sanitární keramiky, vodovodních armatur.
NABÍZÍME: Firemní benefity - prémie, stravenky, zajímavé platové ohodnocení s možností růstu dle výsledků, příspěvek na stravu, práci ve stabilní firmě a s pevným zázemím.
PRVNÍ KONTAKT: Na tel. čísle: 777 214 501 nebo 581 696 420 v pracovní dny v čase 9:00 - 16:00 h., e-mail: jiri.jurca@vt-hranice.cz, na základě telefonické domluvy je možno domluvit osobní schůzku.
Ov.e.: 11.3.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Zkoušky svařování
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Reference:
66909919
Zaměstnavatel:
VT HRANICE s.r.o. (28651103)
Kde budete pracovat:
VT HRANICE s.r.o. 01
Kontaktní údaje:
Tel.: 777 214 501, 581 696 420
E-mail: jiri.jurca@vt-hranice.cz

Další nabídka práce podle lokality