Nabídka práce ROZPOČTÁŘ / ROZPOČTÁŘKA REALIZACE STAVEB - Česká Skalice na Náchodsku

S novou nabídkou volného pracovního místa ROZPOČTÁŘ / ROZPOČTÁŘKA REALIZACE STAVEB v lokalitě Česká Skalice na Náchodsku přichází na pracovní trh ke dni 10.04.2024 firma - zaměstnavatel ELEKTRO-COMP spol. s r.o. (15032060). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 35 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
ROZPOČTÁŘ / ROZPOČTÁŘKA REALIZACE STAVEB
Odvětví:
Administrativa
Finance
Profesní zařazení:
Rozpočtáři specialisté
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
10.04.2024
Mzda:
25 000 až 35 000 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování s příspěvkem od zaměstnavatele
Jiné výhody flexibilní pracovní doba
Pracovní poměr na dobu určitou (pracovní smlouva bude prodloužena v případě vzájemné dohody a spokojenosti s pracovními výkony), jednosměnný provoz. Nástup možný ihned.
Pozice je vhodná i pro absolventy/absolventky a osoby zdravotně znevýhodněné.

NÁPLŇ PRÁCE: zpracování rozpočtů elektroenergetických staveb dle projektové dokumentace, aktualizace rozpočtů při změnovém řízení, úzká spolupráce s projektanty a techniky realizace staveb.

POŽADAVKY: minimálně SŠ vzdělání, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, komunikativnost, časová flexibilita, smysl pro detail a logické myšlení, týmová spolupráce a schopnost organizace vlastní práce, řidičský průkaz sk. B, znalost MS Office, výhodou znalost účetního a informačního systému Money S5 a orientace ve stavební dokumentaci.

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: podnikové stravování s příspěvkem od zaměstnavatele, flexibilní pracovní doba.

Kontakt - pan Bůna Ladislav, tel.: 777 089 883 (od 07:00 hod. do 15:00 hod.), e-mail: buna@elektrocomp.cz (pro zaslání životopisu).

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Práce s PC MS Office
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jiné komunikativnost

Reference:
66911883
Zaměstnavatel:
ELEKTRO-COMP spol. s r.o. (15032060)
Kde budete pracovat:
ELEKTRO-COMP spol. s r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 777 089 883 (od 07:00 hod. do 15:00 hod.)
E-mail: buna@elektrocomp.cz

Další nabídka práce podle lokality