Nabídka práce LÉKAŘ/LÉKAŘKA - Prostějov

S novou nabídkou volného pracovního místa LÉKAŘ/LÉKAŘKA v lokalitě Prostějov přichází na pracovní trh ke dni 26.03.2024 firma - zaměstnavatel MOJE AMBULANCE a.s. (27798941). Výše nabídnuté mzdy za (10 hod/týdně) je 120 000 Kč hrubého. Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
LÉKAŘ/LÉKAŘKA
Odvětví:
Zdravotnictví
Profesní zařazení:
Praktičtí lékaři pro dospělé
Pracovní poměr - plný úvazek
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
10
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
26.03.2024
Mzda:
40 000 až 120 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc stravenky, kurzy českého jazyka, možnost využití hlídání dětí
Jiné výhody
Nástup možný ihned. Životopisy zasílat na e-mail: petr.kotolan@mojeambulance.cz. V ODPOVĚDÍCH VŽDY UVÁDĚJTE POZICI A MĚSTO, O KTERÉ MÁTE ZÁJEM. Pracovní doba: Po-Pá 7:00-13:00 nebo 13:00-19:00 hod. (ranní/odpolední směna).
Náplň práce: praktický lékař pro dospělé.
Nabízíme: nadstandartní mzdové ohodnocení, 25 dnů dovolené, stravenky, cafeteria bonusový systém, kurzy českého jazyka, možnost využití hlídání dětí, pomoc při zajištění ubytování, příjemné pracovní prostředí, podpora dalšího profesního vzdělávání.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Magisterské

Ano, MOJE AMBULANCE a.s. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
66916711
Zaměstnavatel:
MOJE AMBULANCE a.s. (27798941)
Kde budete pracovat:
MOJE AMBULANCE a.s. - Sídl. Svobody, Prostějov
Kontaktní údaje:
Tel.: 730 182 953
E-mail: michal.hradecny@mojeambulance.cz

Další nabídka práce podle lokality