Nabídka práce Úředníci ve skladech - Kutná Hora

S novou nabídkou volného pracovního místa ÚŘEDNÍCI VE SKLADECH v lokalitě Kutná Hora přichází na pracovní trh ke dni 21.02.2024 firma - zaměstnavatel Foxconn Technology CZ s.r.o. (27516032). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je přinejmenším 23 650 Kč .

Pracovní pozice:
Úředníci ve skladech
Odvětví:
Administrativa
Výroba a provoz
Doprava
Obchod a cestovní ruch
Počet volných míst:
2
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
21.02.2024
Mzda:
23 650 Kč
Náplň práce: systémové řešení toku materiálu, inventury ve skladu, práce v excelu a SAPu.
V případě zájmu pište na e-mail zamestnaniKH@cz.foxconn.cz, volejte na 800 192 019 (Po-Pá, 8-15:30), nebo se dostavte osobně v PO- PÁ 8-15,30 hodin na adresu Karlov 245, Kutná Hora, případně se dostavte na výběrové řízení každou středu ve 13:00.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66917466
Zaměstnavatel:
Foxconn Technology CZ s.r.o. (27516032)
Kde budete pracovat:
Foxconn Technology CZ s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 800 192 019
E-mail: zamestnaniKH@cz.foxconn.cz