Nabídka práce ELEKTROMECHANIK, ELEKTRIKÁŘ / ELEKTROMECHANIČKA, ELEKTRIKÁŘKA - Meziměstí na Náchodsku

S novou nabídkou volného pracovního místa ELEKTROMECHANIK, ELEKTRIKÁŘ / ELEKTROMECHANIČKA, ELEKTRIKÁŘKA v lokalitě Meziměstí na Náchodsku přichází na pracovní trh ke dni 10.04.2024 firma - zaměstnavatel TRAK Rail, s.r.o. (07846967). Výše nabídnuté mzdy za (30 hod/týdně) je přinejmenším 166 Kč/hod . Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

ELEKTROMECHANIK, ELEKTRIKÁŘ / ELEKTROMECHANIČKA, ELEKTRIKÁŘKA
Odvětví:
Výroba a provoz
Služby
Elektromechanici elektrických zařízení v dopravních prostředcích
Počet volných míst:
2
Pracovní poměr - plný úvazek
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
30
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
10.04.2024
Mzda:
166 Kč/hod
Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Plný pracovní úvazek s možností zkráceného (v případě zkráceného pracovního úvazku se jedná min. o 30 hodin týdně). Nástup možný ihned.

Pracovní náplň: práce na železničních kolejových vozidlech, údržba elektrických točivých strojů, kontaktních prvků, jako jsou stykače, relé atd.

Kontakt - pan Hampl Roman, tel.: 604 195 205 (Po-Pá od 08:00 hod. do 11:30 hod.), e-mail: roman.hampl@trak-rail.cz (pro zaslání životopisu) nebo osobně po předchozí telefonické dohodě v Meziměstí (v pracovní dny od 08.00 hod. do 11.30 hod.).

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Ano, TRAK Rail, s.r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
66919863
Zaměstnavatel:
TRAK Rail, s.r.o. (07846967)
Kde budete pracovat:
TRAK Rail, s.r.o. - provozovna
Kontaktní údaje:
Tel.: 604 195 205 (Po-Pá od 08:00 hod. do 11:30 hod.)
E-mail: roman.hampl@trak-rail.cz

Další nabídka práce podle lokality