Nabídka práce OBRÁBĚČ / OBRÁBĚČKA KOVŮ - OPERÁTOR / OPERÁTORKA CNC - Osek na Jičínsku

S novou nabídkou volného pracovního místa OBRÁBĚČ / OBRÁBĚČKA KOVŮ - OPERÁTOR / OPERÁTORKA CNC v lokalitě Osek na Jičínsku přichází na pracovní trh ke dni 15.03.2023 firma - zaměstnavatel MPZ MB s.r.o. (01455338). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 40 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
OBRÁBĚČ / OBRÁBĚČKA KOVŮ - OPERÁTOR / OPERÁTORKA CNC
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů
Počet volných míst:
3
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
15.03.2023
Mzda:
30 000 až 40 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Pracovní náplň:
o různorodá práce na několika typech obráběcích strojů (zakázková výroba)
o obrábění na 3-osém a 5-osém CNC
o práce na frézce, soustruhu, brusu na kulato
o programování v systémech Sinumeric a Heidenhain
o elektroerozivní drátové řezání
o plazmové řezání
Očekáváme:
o vzdělání v oboru, vhodné i pro absolventy (zaučíme)
o orientace v 2D výkresové dokumentaci
o spolehlivost, samostatnost, pečlivost
o chuť učit se nové postupy
Výhody:
25 dní dovolené
příspěvek na stravování/stravenkový paušál
příspěvěk na penzijní nebo životní pojištění
jazykový kurz
práce na různorodých strojích

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66924376
Zaměstnavatel:
MPZ MB s.r.o. (01455338)
Kde budete pracovat:
MPZ MB s.r.o. - Osek
Kontaktní údaje:
Tel.: 732111313 od 8,00 do 13,00 hodin
E-mail: miroslava.chalupova@mpzmb.cz