Nabídka práce Pracovníci v oblasti marketingu, propagace a reklamy - Ostrava

S novou nabídkou volného pracovního místa PRACOVNÍCI V OBLASTI MARKETINGU, PROPAGACE A REKLAMY v lokalitě Ostrava přichází na pracovní trh ke dni 05.05.2023 firma - zaměstnavatel RELY servis s.r.o. (26854091). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 22 000 Kč .

Pracovní pozice:
Pracovníci v oblasti marketingu, propagace a reklamy
Odvětví:
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Pracovníci v oblasti marketingu, propagace a reklamy
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
05.05.2023
Mzda:
22 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
33391 Pracovníci v oblasti marketingu, propagace a reklamy
ZamK
První kontakt pouze e-mailem olga@czechrelocate.cz

Požadavky:
Ukončené alespoň bakalářské vzdělání v oblasti Architektura a interiérový design, znalost angličtiny na vysoké úrovni. Praxi na obdobné pozici nepožadujeme, ale je výhodou.

Náplň práce:
- Kompletní správa webových stránek společnosti a profilu na sociálních sítích
- Sledování a analyzování vývoje trhu a hledání nových produktů
- Tvorba marketingových kampaní/materiálů/newsletterů cílených na klienty
- Tvorba optimální marketingové strategie

Pracovní doba je od 9:00 do 17:00 hod.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Bakalářské
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní)

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66926291
Zaměstnavatel:
RELY servis s.r.o. (26854091)
Kde budete pracovat:
RELY servis s.r.o.,
Kontaktní údaje:
E-mail: olga@czechrelocate.cz

Další nabídka práce podle lokality