Nabídka práce Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - Brno

S novou nabídkou volného pracovního místa SKLADNÍCI, OBSLUHA MANIPULAČNÍCH VOZÍKŮ v lokalitě Brno přichází na pracovní trh ke dni 20.03.2024 firma - zaměstnavatel ABB s.r.o. (49682563). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je 40 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Skladníci, obsluha manipulačních vozíků
Odvětví:
Výroba a provoz
Doprava
Obchod a cestovní ruch
Počet volných míst:
6
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
20.03.2024
Mzda:
25 000 až 40 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
První kontakt e-mailem.

Pracovní náplň:
- zaskladňování a výdej materiálu, práce se skladovou manipulační technikou, inventury, práce na PC
Vítáme:
- praxi na obdobné pozici

Zaměstnanecké výhody:
- Nadstandardní příplatky za odpolední, noční a víkendové směny (nad rámec zákoníku práce)
- Kratší pracovní doba - 7,5 hod denně
- 5 týdnů dovolené
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Příspěvek na dojíždění
- Dotované stravování v závodní jídelně, minimálně 2/3 placené zaměstnavatelem
- Věrnostní prémie za odpracované roky
- Benefitní sim karty se zvýhodněným paušálem i pro rodinné příslušníky
- Multisport karta

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66927095
Zaměstnavatel:
ABB s.r.o. (49682563)
Kde budete pracovat:
ABB s.r.o. - EJF
Kontaktní údaje:
E-mail: lukas.juricka@cz.abb.com

Další nabídka práce podle lokality