Nabídka práce Dispečer kusových přeprav - Ostrava

S novou nabídkou volného pracovního místa DISPEČER KUSOVÝCH PŘEPRAV v lokalitě Ostrava přichází na pracovní trh ke dni 12.09.2023 firma - zaměstnavatel Logflex CZ s.r.o. (28496850). Výše nabídnuté mzdy je 34 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Dispečer kusových přeprav
Odvětví:
Administrativa
Doprava
Profesní zařazení:
Pracovníci v dopravě a přepravě
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
12.09.2023
Mzda:
30 000 až 34 000 Kč
1. kontakt TELEFONICKY, E-MAILEM, OSOBNĚ (po telefonické domluvě). Tel.: 604 750 681, životopis zašlete na e-mail: michal.nemecek@logflex.cz
Co od Vás očekáváme: Zkušenosti na pozici speditér / dispečer výhodou; Schopnost práci si efektivně naplánovat, výborné organizační schopnosti; Přesnost a důkladnost; Aktivní řešení problémů; Samostatnost i spolupráci v týmu; Nástup IHNED.

Co budete dělat:
- Spediční a administrativní činnost (cenotvorba, výpočet km, objednávky apod., plánování zásilek),
- Komunikace se zákazníky a dopravci
- Řešit operativní problémy
- Plánovat, optimalizovat a řídit

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
66929449
Zaměstnavatel:
Logflex CZ s.r.o. (28496850)
Kde budete pracovat:
Logflex CZ s.r.o., GLP Park Ostrava Hrušov
Kontaktní údaje:
Tel.: 604 750 681
E-mail: michal.nemecek@logflex.cz

Další nabídka práce podle lokality