Nabídka práce Ostraha prodejny LIDL - Zlín

S novou nabídkou volného pracovního místa OSTRAHA PRODEJNY LIDL v lokalitě Zlín přichází na pracovní trh ke dni 28.03.2024 firma - zaměstnavatel Protektia s.r.o. (46965076). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 140 Kč/hod .

Pracovní pozice:
Ostraha prodejny LIDL
Odvětví:
Obrana a ochrana
Profesní zařazení:
Pracovníci ostrahy, strážní
Počet volných míst:
2
Směnnost:
Turnusové služby
Změněno dne:
28.03.2024
Mzda:
140 Kč/hod
Náplň práce: Ovládání kamerového systému a pochůzky po prodejně, ostraha majetku a ochrana osob, dodržování bezpečnostních předpisů, denní pracovní doba maximálně v délce provozní doby prodejny.

Požadujeme: Čistý výpis z Rejstříku trestů, certifikát Strážný nebo Detektiv (zajistíme), věk nad 18 let, znalost českého jazyka slovem i písmem, příjemné vystupování, spolehlivost a zodpovědnost, flexibilitu, základy práce na PC pro kamerový systém. Praxe výhodou.
Nabízíme: Práci ve stabilní společnosti na HPP/DPP na dobu určitou s možností prodloužení, odměny za záchyty, možnost plánování směn po dohodě s manažerem prodejny, zprostředkování certifikátu Strážného a zaškolení. Nástup možný IHNED.

Prosíme NECHODIT na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází.
Prvotní kontakt je nutný telefonicky Po-Pá 8:00 - 16:00 hod., tel. 734 881 684 nebo na e-mail: nabor2.centrum@protektia.cz.
Nezapomeňte přiložit platné telefonní číslo.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Reference:
66930554
Zaměstnavatel:
Protektia s.r.o. (46965076)
Kde budete pracovat:
Protektia s.r.o. - Lidl - Zlín-Díly
Kontaktní údaje:
Tel.: 734 881 684
E-mail: Nabor2.centrum@protektia.cz