Nabídka práce Projektový manažer / manažerka - Třebešov na Rychnovsku

S novou nabídkou volného pracovního místa PROJEKTOVÝ MANAŽER / MANAŽERKA v lokalitě Třebešov na Rychnovsku přichází na pracovní trh ke dni 16.04.2024 firma - zaměstnavatel MATRIX a.s. (25947672). Výše nabídnuté mzdy je 60 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Projektový manažer / manažerka
Odvětví:
Administrativa
Profesní zařazení:
Úředníci jinde neuvedení
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
16.04.2024
Mzda:
50 000 až 60 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc
Jiné výhody dotované stravování, příspěvky na penzijní připojištění,l evnější elektřina aj.
Kontakt zasláním životopisu s průvodním dopisem na e-mail kariera@matrix-as.cz.

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického/technického směru
- aktivní přístup
- znalost projektového řízení výhodou (např. certifikace IPMA)
- zkušenosti s dotačním managementem
- zkušenosti s investičními a stavebními projekty
- pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost a chuť učit se novým věcem
- komunikační dovednosti a příjemné vystupování
- řidičský průkaz sk. B, výpis z rejstříku trestů.
Náplň práce:
- podílení se na rozvojových projektech, navrhování a realizace změn
- vyhodnocování a realizace investic společnosti.
Nabízíme:
- práce v moderní, prosperující společnosti, v příjemném, dynamickém kolektivu
- osobní rozvoj a další vzdělávání
- 5 týdnů dovolené, dotované stravování, příspěvky na penzijní připojištění
- levnější elektřina, výhodné mobilní tarify i pro rodinné příslušníky.
Nástup je možný ihned.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Reference:
66933924
Zaměstnavatel:
MATRIX a.s. (25947672)
Kde budete pracovat:
MATRIX a.s.
Kontaktní údaje:
E-mail: kariera@matrix-as.cz