Nabídka práce Lékař/ka Oddělení klinické hematologie - Brno

S novou nabídkou volného pracovního místa LÉKAŘ/KA ODDĚLENÍ KLINICKÉ HEMATOLOGIE v lokalitě Brno přichází na pracovní trh ke dni 13.03.2024 firma - zaměstnavatel Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně (00159816). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 50 510 Kč .

Pracovní pozice:
Lékař/ka Oddělení klinické hematologie
Odvětví:
Zdravotnictví
Profesní zařazení:
Lékaři (kromě zubních lékařů)
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
13.03.2024
Mzda:
50 510 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Oddělení klinické hematologie
přijme do hlavního pracovního poměru zaměstnance na celý úvazek na pozici

lékař/ka
Nástup: dle dohody

Odborné požadavky:
• VŠ vzdělání v oboru všeobecné lékařství
• atestace v oboru hematologie a transfuzní lékařství nebo krátce před jejím složením

Další požadavky:
• znalost práce na PC
• dobrá uživatelská práce s PC-MS Office (Word,Excel, PowerPoint,…)

Osobnostní požadavky:
• odpovědný přístup k práci
• komunikativnost, samostatnost, pečlivost
• iniciativa
• loajalita
• morální a občanská bezúhonnost

Jazykové kompetence:
• znalost ČJ

Náplň práce:
• diagnostika a léčba nemocných v celé šíři oboru hematologie

Nabízíme:
• zajímavou a odpovědnou práci
• stabilní platové a pracovní podmínky (platové ohodnocení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů)
• 5 týdnů dovolené
• zaměstnanecké výhody (závodní stravování vč. příspěvku na stravu, příspěvek na penzijní pojištění, výhodné tarify na mobilní telefony pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky, příspěvek na nákup vitamínových prostředků z nemocniční lékárny, příspěvek na dovolenou, příspěvky na očkování, SickDays)
• nabídka výhodných jazykových kurzů přímo v nemocnici
• možnost účastnit se vzdělávacích akcí

Písemnou přihlášku, životopis s uvedením údajů o dosažením vzdělání a dosavadní praxi, doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání a Souhlas se zpracováním osobních údajů zasílejte elektronicky na gabriela.judasova@fnusa.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Magisterské
Dovednosti:
Práce s PC - základní dovednosti PC
Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Jazykové znalosti:
Čeština (aktivní)

Reference:
66934583
Zaměstnavatel:
Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně (00159816)
Kde budete pracovat:
Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně
Kontaktní údaje:
Tel.: 543183245
E-mail: gabriela.judasova@fnusa.cz