Nabídka práce Referenti nákupního oddělení - Kosmonosy na Mladoboleslavsku

S novou nabídkou volného pracovního místa REFERENTI NÁKUPNÍHO ODDĚLENÍ v lokalitě Kosmonosy na Mladoboleslavsku přichází na pracovní trh ke dni 20.03.2024 firma - zaměstnavatel DREAMland, spol. s r.o. (25781049). Výše nabídnuté mzdy je 40 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Referenti nákupního oddělení
Odvětví:
Finance
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Obchodní zástupci
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
20.03.2024
Mzda:
34 000 až 40 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Prvotní kontakt:
tel.: 315 550 005

Požadujeme
- minimálně ukončené středoškolské vzdělání
- praxe v oblasti nákupu materiálu a komunikace s dodavateli výhodou nikoliv podmínkou
- AJ na komunikativní úrovni
- znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook…)
- pečlivost, zodpovědný přístup k práci

Nabízíme
Nabízíme Vám zajímavou práci ve společnosti, která se zabývá opravami, prodejem, nákupem repasovaných a nových produktů Siemens z oblasti automatizační techniky Simatic S5, Simatic S7, Sinumerik, Simodrive, operační panely atd., více na www.dreamland-plc.cz
- zázemí stabilní a rozvíjející se společnosti
- pracovní pozici v rozšiřujícím se nákupním oddělení - jednosměnný provoz
- odpovídající finanční ohodnocení
- kvartální odměny, prémie, 13. plat
- vzdělávací kurzy, jazykové kurzy s rodilým mluvčím
- pracovní smlouvu na dobu neurčitou

Náplň práce
- nákup zboží a materiálu
- komunikace se zahraničními dodavateli
- vyhodnocování nabídek
- pravidelný průzkum trhu
- udržování optimální úrovně skladu nakupovaných zásob
- kontrola plnění vydaných objednávek
- aktualizace cenových úrovní a řešení smluvních podmínek
- spolupráce s ostatními odděleními v rámci firmy

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)

Reference:
66935229
Zaměstnavatel:
DREAMland, spol. s r.o. (25781049)
Kde budete pracovat:
DREAMland, spol. s r.o. - sídlo
Kontaktní údaje:
Tel.: 315 550 005

Další nabídka práce podle lokality