Nabídka práce Technici - plánování výroby náprav osobních vozidel - tuzemské projekty - Mladá Boleslav

S novou nabídkou volného pracovního místa TECHNICI - PLÁNOVÁNÍ VÝROBY NÁPRAV OSOBNÍCH VOZIDEL - TUZEMSKÉ PROJEKTY v lokalitě Mladá Boleslav přichází na pracovní trh ke dni 28.12.2023 firma - zaměstnavatel EngiTec Office s.r.o. (03201708). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 49 000 Kč .

Technici - plánování výroby náprav osobních vozidel - tuzemské projekty
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Strojírenští technici technologové, normovači
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
28.12.2023
Mzda:
49 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Prvotní kontakt:
e-mail: zivotopis@engitec-office.cz

Plánování technologie nových výrob úseku náprav osobních motorových vozidel.

Pracovní náplň:
Plánování, koordinace, kontrolní aktivity a dohled na realizaci nových projektů výrobních linek výroby náprav pro osobní automobily v ČR.

- technické připomínkování konstr. řešení zařízení na montáž náprav s dodavatelem
- připomínkování řešení pro stavební přípravu poptávaných výrobních technologií
- výpomoc při tvorbě technických zadání na technologii
- připomínkování nabídek a jejich vyhodnocování
- odsouhlasování termínových plánů instalace výrobních zařízení
- technický dozor při instalaci zařízení montáže náprav
- sledování průběhu plnění termínových plánů s dodavateli
- podpora při optimalizaci technologie, výrobních postupů
- přejímky strojů a zařízení

Místo činnosti: Mladá Boleslav

Určeno pro:
Vhodné pro všechny věkové kategorie a technické nadšence, rádi se s Vámi setkáme.

Vzdělání: Vysokoškolské vzdělání technického/strojírenského směru (konstrukce strojů a zařízení průmyslových výrobních linek, obecná strojírenská výroba, jiný technický směr). Nebo vyšší odborné strojírenského směru s víceletou praxí v navrhování či realizace průmyslových výrobních linek.

Zapracování do problematiky, procesů a technologií zajištěno.

Požadujeme: samostatnost, odpovědnost, komunikativnost, pečlivost, důslednost, znalost práce na PC a programů kanc.sady MS Office (Word, Excel, Powerpoint), Microstation nebo obdobný program pro práci s výkresy, jazykové znalosti ČJ, AJ stupeň B2 nebo NJ stupeň B2. Časová flexibilita podmínkou.

Zkušenost s vedením projektů nebo s technologickými postupy v plánování sériové výroby, realizací výrobních linek a praxe ve strojírenství či elektrozařízení výhodou, není podmínkou. Znalost v oblasti konstrukce motorových vozidel či podvozků vítána.

Odměňování: Nástupní mzda dle stupně ukončeného VŠ studia a případné praxe od 49.000,- Kč. Možnost dalšího finančního postupu. Zajímavá práce a možnost rozšiřování dovedností a znalostí.

Přijďte si k nám rozšířit své znalosti, schopnosti a obzory v oblasti průmyslové výroby budoucnosti. Rozvoj v nastupující nové éře mobility.

Nástup: 2.5.2023, dle dohody možný kdykoliv i před 2.5.2023 !
Zájemce žádáme o zaslání strukturovaného životopisu a souhlas s jeho zpracováním pro účel výběrového řízení na e-mail zivotopis@engitec-office.cz. Schůzku a způsob jednání je nutné sjednat telefonicky předem.

Zaměstnanecké výhody:
Stravenkový paušál, stravování v závodní jídelně, home office, další benefity

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Vyšší odborné

Reference:
66937228
Zaměstnavatel:
EngiTec Office s.r.o. (03201708)
EngiTec Office s.r.o., Areál ŠKODA AUTO, závod MB, tř.V.Klementa 869
Kontaktní údaje:
Tel.: 733 550 169
E-mail: zivotopis@engitec-office.cz