Nabídka práce pracovníci v rostlinné výrobě - Kněžmost na Mladoboleslavsku

S novou nabídkou volného pracovního místa PRACOVNÍCI V ROSTLINNÉ VÝROBĚ v lokalitě Kněžmost na Mladoboleslavsku přichází na pracovní trh ke dni 21.03.2024 firma - zaměstnavatel AgroVation Kněžmost k.s. (24313246). Výše nabídnuté mzdy je 45 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
pracovníci v rostlinné výrobě
Odvětví:
Zemědělství a lesnictví
Doprava
Profesní zařazení:
Řidiči a obsluha zemědělských a lesnických strojů
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
21.03.2024
Mzda:
35 000 až 45 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Prvotní kontakt:
osobně: Nádražní 114, Kněžmost 7.00 - 15.00 hodin
tel.: 739589568, v době Po-Pá 8.00 - 15.00 hodin
e-mail: m.drbohlavova@agrovation.com

Vhodné pro uchazeče s praxí v zemědělství, nebo absolventy zemědělských škol.
Požadované vzdělání odborné s výučním listem

Upřesňující informace:
Zemědělská společnost AgroVation Kněžmost k.s. přijme zaměstnance na pozici řidič v rostlinné výrobě.

Náplň práce:
obsluha moderní zemědělské techniky zn. John Deere, Challenger, Claas, Horsch aj.
Požadujeme řidičské oprávnění B, T, C+E. Profesní průkaz není nutný, ale vítaný (případě potřeby možnost spolufinancování firmou).
Nástup možný ihned nebo po dohodě.

Zaměstnanecké výhody:
Stravenky,
roční prémie,
příspěvek na důchodové připojištění,
23 dnů dovolené.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
66937699
Zaměstnavatel:
AgroVation Kněžmost k.s. (24313246)
Kde budete pracovat:
AgroVation Kněžmost k.s., Nádražní č.p. 114
Kontaktní údaje:
Tel.: 739589568
E-mail: m.drbohlavova@agrovation.com

Další nabídka práce podle lokality