Nabídka práce Copywriter (OZP) - Ostrava

S novou nabídkou volného pracovního místa COPYWRITER (OZP) v lokalitě Ostrava přichází na pracovní trh ke dni 18.03.2024 firma - zaměstnavatel Scenario s.r.o. (29462177). Výše nabídnuté mzdy za (20 hod/týdně) je 20 000 Kč hrubého. Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Copywriter (OZP)
Odvětví:
Obchod a cestovní ruch
Specialisté v oblasti prodeje a nákupu ostatních produktů (kromě informačních a komunikačních technologií)
Pracovní poměr - plný úvazek
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
20
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
18.03.2024
Mzda:
10 700 až 20 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody sick days, možnost Home Office po zapracování, aj.
Poznámka k nabídce práce:
1. kontakt e-mailem: kariera@scenario.cz

Copywriter

Společnost Scenario s.r.o. se řadí k TOP společnostem na trhu v oblasti informačních technologií s přibližně 40ti zaměstnanci. Svými produkty a službami pokrývá území celé ČR a slaví 10 let svého působení. Právě nyní rozšiřujeme Náš tým o další kolegy na částečný nebo plný úvazek.

Náplň práce: především psaní článků a textů pro webové stránky. Předmětem článků jsou produkty a služby z oblasti IT případně reklamních předmětů (méně).

Co by vám nemělo chybět:
- praxe v psaní poutavých textů (článků pro firemní zákazníky, produktových popisků, tiskových zpráv pro média atd.)
- perfektní znalost českého jazyka a gramatiky
- dobrá orientace v online prostředí
- kreativita a chuť přicházet s novými nápady
- skvělé komunikační a prezentační dovednosti
- dobré organizační schopnosti, samostatnost a time management
- zkušenost se správou sociálních sítí výhodou
- SŠ/VŠ vzdělání

Co nabízíme?:
- Zajímavý plat a bonusy
- Vstřícný kolektiv kolegů se smyslem pro humor
- Práci na hlavní pracovní poměr
- Flexibilní pracovní dobu
- Pracovní dny pondělí až pátek
- Volné víkendy a svátky
- Po nástupu zaškolení formou výukových materiálů (včetně video návodů) s podporou zkušených kolegů (Adaptační program)
- Pravidelná školení a možnost dalšího vzdělávání
- Sick days
- Po zapracování možnost Home Office
- Firemní a týmové akce
- Výbornou italskou kávu
- Výborná dostupnost MHD a možnost parkování
- Úvazek 20-30 hodin týdně

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na kariera@scenario.cz. Určitě Vás budeme kontaktovat.
Těší se Vás budoucí kolegové.

Společnost Scenario s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.
Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost Scenario s.r.o., zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Jazykové znalosti:
Čeština (aktivní) perfektní znalost jazyka a gramatiky

Ano, Scenario s.r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
66937973
Zaměstnavatel:
Scenario s.r.o. (29462177)
Kde budete pracovat:
Scenario s.r.o.,
Kontaktní údaje:
E-mail: kariera@scenario.cz