Nabídka práce Obsluha prádelny - obsluha praček, sušiček, mandlování prádla - Příbram

S novou nabídkou volného pracovního místa OBSLUHA PRÁDELNY - OBSLUHA PRAČEK, SUŠIČEK, MANDLOVÁNÍ PRÁDLA v lokalitě Příbram přichází na pracovní trh ke dni 02.01.2024 firma - zaměstnavatel Prádelna čistírna URAN s.r.o. (05954428). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 26 000 Kč .

Obsluha prádelny - obsluha praček, sušiček, mandlování prádla
Odvětví:
Výroba a provoz
Služby
Profesní zařazení:
Obsluha strojů v prádelnách a čistírnách
Počet volných míst:
2
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
02.01.2024
Mzda:
26 000 Kč
Pozice: obsluha prádelny - obsluha praček, sušiček, mandlování prádla
OC
Dvanáctihodinové směny, pracovní doba od 8:00 do 20:00 hod.
Náplň práce:
obsluha praček, sušiček, skládání prádla, mandlování prádla, balení prádla
Zaměstnanecké výhody:
bonusy dle výkonu práce
Nástup ihned. Mzda: 26 000,- Kč
Kontakt: Prokopová Jana, tel.: 724 582 103, e-mail: pradelna@pradelnauran.cz
První kontakt e-mailem nebo telefonicky.
Místo výkonu práce: Prádelna čistírna URAN s.r.o., Ke Kocábě č.p. 141, Příbram IX

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66938414
Zaměstnavatel:
Prádelna čistírna URAN s.r.o. (05954428)
Kde budete pracovat:
Prádelna čistírna URAN s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 724 582 103
E-mail: pradelna@pradelnauran.cz