Nabídka práce Konstruktéři - Žerčice na Mladoboleslavsku

S novou nabídkou volného pracovního místa KONSTRUKTÉŘI v lokalitě Žerčice na Mladoboleslavsku přichází na pracovní trh ke dni 22.12.2023 firma - zaměstnavatel PILOUS spol. s r.o. (47535709). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 70 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Konstruktéři
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Strojní inženýři projektanti, konstruktéři
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
22.12.2023
Mzda:
35 000 až 70 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Prvotní kontakt:
tel.: 722 003 288, v době Po-Pá 9-14 hod
e-mail: marketa.hurychova@pilous-packaging.cz

Náplň práce:
návrh efektivní konstrukce a technologií výroby obalů z lepenky a ostatních materiálů,
vedení a zavádění nových projektů (výrobků), příprava kalkulace cenové nabídky,
optimalizace současných řešení obalů či výrobních postupů

Požadujeme:
znalost MS Office,
schopnost číst, psát a komunikovat v anglickém jazyce podmínkou,
znalost zásad technického kreslení,
technická zdatnost,
řidičské oprávnění sk. B

Zaměstnanecké výhody:
Zázemí stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti,
automobil,
PC a mobilní telefon,
závodní stravování,
vzdělávací kurzy,
odborná školení a možnost rozšiřování kvalifikace?
Zajímavá a různorodá práce, skvělý tým kolegů a spolupracovníků.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
66945084
Zaměstnavatel:
PILOUS spol. s r.o. (47535709)
Kde budete pracovat:
PILOUS spol. s r.o.- pracoviště Žerčice
Kontaktní údaje:
Tel.: 722 003 288
E-mail: marketa.hurychova@pilous-packaging.cz