Nabídka práce ZEDNÍK/ZEDNICE - Prostějov

S novou nabídkou volného pracovního místa ZEDNÍK/ZEDNICE v lokalitě Prostějov přichází na pracovní trh ke dni 26.03.2024 firma - zaměstnavatel Stavební společnost NAVRÁTIL, s.r.o. (46972021). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 27 000 Kč .

Pracovní pozice:
ZEDNÍK/ZEDNICE
Odvětví:
Stavebnictví
Profesní zařazení:
Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)
Počet volných míst:
2
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
26.03.2024
Mzda:
27 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody po zapracování odměny dle šikovnosti, stravenky
Osobní kontakt po telefonické domluvě, paní Čarnecká Liběna, tel. 582343858 (volat 8:00-14:00),
e-mail: carnecka@navratilpv.cz, provozovna: Majakovského 204/4, 798 11 Prostějov.
Nabízíme práci na HPP s nástupem ihned nebo dle dohody, jednosměnný provoz Po-Pá, 40 hod. týdně, příjemnou a zajímavou práci v menším, přátelském kolektivu.

Požadujeme: praxi v oboru, řidičské oprávnění skupiny B výhodou, trestní bezúhonnost.
Očekáváme aktivní a přátelský přístup, spolehlivost, fyzickou zdatnost, manuální zručnost, samostatnost, aktivní přístup k práci, dochvilnost a zodpovědnost vůči svěřeným úkolům a majetku.

Náplň práce: zednické práce, zateplování fasád, obklady, dlažby, hydroizolace, ostatní stavební a pomocné práce

Nabízíme: nástupní mzda 27.000 Kč, osobní ohodnocení, po zapracování odměny dle šikovnosti, stravenky.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Nižší střední odborné

Reference:
66947621
Zaměstnavatel:
Stavební společnost NAVRÁTIL, s.r.o. (46972021)
Kde budete pracovat:
Stavební společnost NAVRÁTIL, s.r.o. - provozovna
Kontaktní údaje:
Tel.: 582343858
E-mail: carnecka@navratilpv.cz