Nabídka práce Servisní technik - spojování - provozovna MD ELEKTRONIK spol. s r.o., Chotěšov, Plzeň

S novou nabídkou volného pracovního místa SERVISNÍ TECHNIK - SPOJOVÁNÍ v lokalitě provozovna MD ELEKTRONIK spol. s r.o., Chotěšov, Plzeň přichází na pracovní trh ke dni 19.07.2023 firma - zaměstnavatel MD ELEKTRONIK spol. s r.o. (45352585). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 45 000 Kč .

Pracovní pozice:
Servisní technik - spojování
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
19.07.2023
Mzda:
45 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Požadavky:
- SŠ vzdělání
- zájem o moderní techniku a technologie, orientace ve čtení technické dokumentace
- samostatný a proaktivní přístup, flexibilita, ochota vzdělávat se a cestovat
- výhodou jsou: zkušenosti se spojovacími technologiemi, znalost cizího jazyka AJ a případně i řidičský průkaz sk. B
Náplň práce:
- přejímky nových strojů u dodavatelů a jejich následná instalace u nás a školení personálu
- zprostředkování externího servisu a dohled nad jeho provedením
- společné hledání řešení aktuálních problémů s dalšími odděleními (kvalita, konstrukce …)
- administrativní činnosti (tvorba a správa dokumentace, analýzy, …)
Benefity:
Letní a zimní prémie, čisté a moderní pracovní prostředí, až 5 týdnů dovolené a zdravotní volno, Benefitní program Sodexo, stravenkový paušál, příspěvek na soukromé penzijní pojištění,
nadstandardní příplatky, zvýhodněné tarify a datové balíčky od mobilních operátorů, slevy u prodejců vozidel a nabídky zvýhodněných pojišťovacích produktů a mnoho dalších ...
Prvotní kontakt na zaměstnavatele:
- emailem
- telefonicky Po-Pá 6:00-14:30

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66948247
Zaměstnavatel:
MD ELEKTRONIK spol. s r.o. (45352585)
Kde budete pracovat:
MD ELEKTRONIK spol. s r.o., Chotěšov, Plzeň
Kontaktní údaje:
Tel.: 720 967 436
E-mail: lucie.cerna@md-elektronik.cz