Nabídka práce Kontrolor/ka - Sádek na Příbramsku

S novou nabídkou volného pracovního místa KONTROLOR/KA v lokalitě Sádek na Příbramsku přichází na pracovní trh ke dni 11.03.2024 firma - zaměstnavatel Agor Tech spol. s r.o. (48953199). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 35 000 Kč .

Pracovní pozice:
Kontrolor/ka
Odvětví:
Výroba a provoz
Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů)
Směnnost:
Třísměnný provoz
Změněno dne:
11.03.2024
Mzda:
35 000 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování
Zvláštní prémie Q odměny
Jiné výhody benefity
Poznámka k nabídce práce:
Pozice: Kontrolor/ka
Požadujeme:
střední odborné, praxe nutná, znalost ISO 9001, ISO TS 16949, schopnost práce s měřidly,
Znalost excel, smysl pro pečlivost, samostatnost, rozhodnost,
Náplň práce: kontrola výrobků z plastů /automobilový průmysl/,
HPP na dobu určitou, po zapracování na dobu neurčitou.
Nabízíme:
dobré zázemí zahraniční firmy, benefity Q. prémie, závodní stravování.
Nástup možný ihned na 1 rok, po zapracování na dobu neurčitou. Mzda: od 35 000,- Kč
Kontakt: Vojířová Zuzana, tel.: 318 600 140, e-mail: hr@agor.cz
První kontakt e-mailem , nebo telefonicky od 8:00 do 15:00 hod.
Místo výkonu práce: Sádek 1

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Dovednosti:
Práce s PC Excel
Jiné znalost ISO 9001,ISO TS 16946,schopnost práce s měřidly

Reference:
66949545
Zaměstnavatel:
Agor Tech spol. s r.o. (48953199)
Kde budete pracovat:
Agor Tech spol. s r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 318 600 140
E-mail: hr@agor.cz

Další nabídka práce podle lokality