Nabídka práce Stavbyvedoucí - Děčín

S novou nabídkou volného pracovního místa STAVBYVEDOUCÍ v lokalitě Děčín přichází na pracovní trh ke dni 18.04.2024 firma - zaměstnavatel GT Services s.r.o. (28721578). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 50 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Stavbyvedoucí
Odvětví:
Stavebnictví
Management
Profesní zařazení:
Hlavní stavbyvedoucí
Pracovní poměr - plný úvazek
Dohoda o provedení práce
Dohoda o pracovní činnosti
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
18.04.2024
Mzda:
30 000 až 50 000 Kč
Místo výkonu práce: Děčín, Benešov nad Ploučnicí, Česká Kamenice popřípadě Teplicko

Náplň práce:
vedení stavby - výkopové práce pro pokládku technické infrastruktury (vlastní kapacity, subdodávky)
zajištění materiálu na stavbu
organizace prací
komunikace s vlastníky pozemků a s dalšími osobami dotčenými stavbou
komunikace s úřady a se správci ostatních inženýrských sítí
fotodokumentace stavby
oblast působení: Děčín, Benešov nad Ploučnicí, Česká Kamenice popřípadě Teplicko

Požadavky:
řidičský průkaz sk. B
zkušenosti s vedením lidí
vzdělání nebo praxe technického směru
odpovědný přístup k práci
samostatnost
Výdělek v rozsahu 30.000,- až 50.000,- (v závislosti na zkušenostech uchazeče)
bonusy za plnění úkolů

Zaměstnanecké výhody:
Sleva na firemní produkty, vozový park, možnost pracovat na ŽL, zvýhodněný tarif, přátelské prostředí, podpora kolegů

Kontakt: Tomáš Hora, tel. 602 442 151, email: hora@goldtimes.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Reference:
66949965
Zaměstnavatel:
GT Services s.r.o. (28721578)
Kde budete pracovat:
GT Services s.r.o. - 01 (sídlo)
Kontaktní údaje:
Tel.: 602442151
E-mail: hora@goldtimes.cz

Další nabídka práce podle lokality