Nabídka práce Operátor/ka SMT linky - Pardubice

S novou nabídkou volného pracovního místa OPERÁTOR/KA SMT LINKY v lokalitě Pardubice přichází na pracovní trh ke dni 22.09.2023 firma - zaměstnavatel AWOS s.r.o. (42937426). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 25 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Operátor/ka SMT linky
Odvětví:
Věda a výzkum
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Technici elektronici ve výzkumu a vývoji
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
22.09.2023
Mzda:
25 000 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování
Dovolená navíc
Jiné výhody firemní akce
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce:
1) Provádí hromadné osazení součástek SMD na osazovacích automatech, jehož součástí je:
-seznámení s dokumentací zakázky, převzetí a kontrola materiálu
-nastavení a obsluha sítotisku (nanášení osazování pasty, kontrola nanesení)
-umístění materiálu do příslušných podavačů a následné založení do osazovacích automatů
-hromadné osazení
-průběžná kontrola výsledků osazení - "zlatá" DPS, RTG, průběžná kontrola osazení a zapájení dle TPV
-ukončení práce na lince, odstrojení podavačů
-spolupracuje při pravidelné údržbě technologií, revizích a servisních zásazích v oddělení SMT
2) Provádí ruční osazení součástek SMD, přičemž:
-přebírá výrobní dokumentaci zakázky, přebírá a kontroluje připravený materiál a linku
-osazuje na DPS součástky SMD s následným zapájením přetavením
-obsluhuje vakuovou baličku
-udržuje pořádek a čistotu na pracovišti
Požadavky:
- výpis z rejstříku trestů
- dobrý zdravotní stav - máme závodního doktora, kde zajistíme prohlídku
- aktivní přístup při řešení problémů
- zápočtový list od posledního zaměstnavatele
- doklad o vzdělání
Pracovní doba:
6:30-15:00 včetně 30 minutové přestávky na oběd a pauzy na svačinu
První kontakt e-mailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66950429
Zaměstnavatel:
AWOS s.r.o. (42937426)
Kde budete pracovat:
AWOS s.r.o.
Kontaktní údaje:
E-mail: esu2@awos.cz

Další nabídka práce podle lokality