Nabídka práce Vychovatel/ka - Polička na Svitavsku

S novou nabídkou volného pracovního místa VYCHOVATEL/KA v lokalitě Polička na Svitavsku přichází na pracovní trh ke dni 12.04.2024 firma - zaměstnavatel Dětský domov Polička (63609291). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 32 000 Kč .

Pracovní pozice:
Vychovatel/ka
Odvětví:
Školství
Vychovatelé (kromě vychovatelů pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami)
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Změněno dne:
12.04.2024
Mzda:
32 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
NÁPLŇ: denní služby u dětí
POŽADAVKY: vzdělání dle zákona č. 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících, absolvování psychotestů dle zákona č. 109/2002 Sb. před přijetím, výpis z rejstříku trestů (ne starší 3 měsíců), zdravotní způsobilost, zdravotní průkaz
NABÍZÍME: 40 dnů dovolené, FKSP, stravenky
Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok s moností prodloužení).
KONTAKT: emailem - Motivační dopis a životopis v elektronické podobě posílejte do 15.3.2024.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Vyšší odborné
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B výhodou

Reference:
66950969
Zaměstnavatel:
Dětský domov Polička (63609291)
Kde budete pracovat:
Dětský domov Polička *
Kontaktní údaje:
Tel.: 727 902 064
E-mail: reditelka@ddpolicka.cz

Další nabídka práce podle lokality