Nabídka práce ZEDNÍK / ZEDNICE - Hradec Králové

S novou nabídkou volného pracovního místa ZEDNÍK / ZEDNICE v lokalitě Hradec Králové přichází na pracovní trh ke dni 27.09.2023 firma - zaměstnavatel Jiří Jaška (09077031). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 19 700 Kč .

Pracovní pozice:
ZEDNÍK / ZEDNICE
Odvětví:
Stavebnictví
Profesní zařazení:
Zedníci, kamnáři, dlaždiči a montéři suchých staveb
Počet volných míst:
2
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
27.09.2023
Mzda:
19 700 Kč
Náplň práce: pokládání kamene, cihel a podobných stavebních bloků za účelem výstavby a opravy zdí, příček, krbů a jiných částí stavby, jako jsou komíny, topeniště, výměníky, pece a pícky, pilíře a výztuhy; dláždění stezek, cest a chodníků, pokládání cihel a vykonávání dalších zednických prací při výstavbě teras, zahradních zídek a jiných dekorací.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66953613
Zaměstnavatel:
Jiří Jaška (09077031)
Kde budete pracovat:
Jiří Jaška - pracoviště
Kontaktní údaje:
Tel.: 733 660 481
E-mail: jirijaska@seznam.cz

Další nabídka práce podle lokality