Nabídka práce *OBSLUHA OHRAŇOVACÍHO LISU - Plumlov na Prostějovsku

S novou nabídkou volného pracovního místa *OBSLUHA OHRAŇOVACÍHO LISU v lokalitě Plumlov na Prostějovsku přichází na pracovní trh ke dni 02.04.2024 firma - zaměstnavatel Petr Slezák (62861816). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 26 000 Kč .

Pracovní pozice:
*OBSLUHA OHRAŇOVACÍHO LISU
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Obsluha ostatních zařízení na zpracování kovů
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
02.04.2024
Mzda:
26 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody stravné
CZ-ISCO 81219. Nástup ihned. Osobní kontakt po tel. domluvě pan Slezák tel.: 775 576 617 (volat v době 8:00-18:00 hod.). PD: Po-Pá 6:00-14:30 hod.
Pracovní poměr na 1 rok s možností prodloužení
Náplň práce: obsluha ohraňovacího lisu.
Požadavky: výhodou jsou základní znalosti ve strojírenské výrobě - zaučíme.
Nabízíme: příspěvek na stravné.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66953823
Zaměstnavatel:
Petr Slezák (62861816)
Kde budete pracovat:
Petr Slezák - provozovna Žárovice
Kontaktní údaje:
Tel.: 775 576 617
E-mail: zam.slezak@seznam.cz

Další nabídka práce podle lokality