Nabídka práce Pracovník technické údržby - Ostrava

S novou nabídkou volného pracovního místa PRACOVNÍK TECHNICKÉ ÚDRŽBY v lokalitě Ostrava přichází na pracovní trh ke dni 20.12.2023 firma - zaměstnavatel Statutární město Ostrava (00845451). Výše nabídnuté mzdy je 27 260 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Pracovník technické údržby
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících prostor
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
20.12.2023
Mzda:
18 900 až 27 260 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody stravenky v hodnotě 100 Kč, příspěvek na penzijní pojištění
1. kontakt: V případě zájmu kontaktujte tajemnici úřadu na čísle: 599 425 101 nebo na mail: zdenka.klouzkova@polanka.ostrava.cz nebo vedoucího odboru hospodářské správy a veřejných zakázek pana Romana Mihulu na čísle 599 425 112, email: roman.mihula@polanka.ostrava.cz

HLEDÁME ZÁJEMCE O PRÁCI v ÚDRŽBĚ.

Statutární město Ostrava, městský obvod Polanka nad Odrou, hledáme motivovaného, pečlivého a manuálně zručného člověka, který posílí náš tým v oblasti technické údržby.

Požadavky: řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Hlavní náplň práce:
- údržba veřejné zeleně (sečení, zahradnické práce)
- úklid veřejných prostranství
- obsluha a běžný servis komunální techniky
- zjišťování a lokalizace závad a jejich odstraňování
- součinnost při řešení mimořádných událostí
- zimní údržba chodníků a veřejných prostranství
- příprava kulturních a společenských akcí

Jak si představujeme novou posilu?
- Řidičský průkaz sk. "B" - aktivní řidič
- Manuální zručnost na veškeré technické práce
- Proaktivní a zodpovědný přístup
- Dobrá fyzická kondice
- Dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování

Co Vám můžeme nabídnout?
- adekvátní zázemí solidního zaměstnavatele
- platové zařazení (4. platová třída dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. ve znění nařízení vlády č. 264/2022 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě – výše platu dle pracovních zkušeností)
- možnost postupného přiznání osobního příplatku
- pracovní smlouva na plný úvazek
- pravidelnou pracovní dobu (jaro- léto 6 – 14:30 hod.) (podzim - zima 7 – 15:30)
- pravidelný měsíční příjem
- stravenky v hodnotě 100 kč
- příspěvek na penzijní pojištění

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B aktivní řidič

Reference:
66954963
Zaměstnavatel:
Statutární město Ostrava (00845451)
Kde budete pracovat:
Statutární město Ostrava - Městský obvod Polanka nad Odrou
Kontaktní údaje:
Tel.: 599 425 101, 599 425 112
E-mail: zdenka.klouzkova@polanka.ostrava.cz, roman.mihula@polanka.ostrava.cz

Další nabídka práce podle lokality