Nabídka práce Všeobecní administrativní pracovníci - Hostivice na Praze západ

S novou nabídkou volného pracovního místa VŠEOBECNÍ ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍCI v lokalitě Hostivice na Praze západ přichází na pracovní trh ke dni 07.03.2024 firma - zaměstnavatel GGM s.r.o. (09954252). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 18 900 Kč .

Pracovní pozice:
Všeobecní administrativní pracovníci
Odvětví:
Administrativa
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
07.03.2024
Mzda:
18 900 Kč
Náplň práce: Pracovník bude zajišťovat komunikaci také (cizojazyční), poradenský servis, vedení jednoduchých evidencí. Vedení evidence písemnost (odeslaná a došlá pošta aj.) v určeném úseku nebo v celé organizaci. Vyřizování administrativy související se zahraničními cestami a pobyty. Zpracování databázových souborů avytváření tabulek nebo grafů s využitím příslušného softwaru na PC dle pokynů nadřízeného a předloh. Vkládání dat podle předlohy do tabulkového procesoru, jejich třídění, výběry a tisk. Úřední den pro uchazeče o zaměstnání je každé úterý od 8:00-8:30 hod., Termín je nutné předem telefonicky objednat (od 9:00-15:00)

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66955798
Zaměstnavatel:
GGM s.r.o. (09954252)
Kde budete pracovat:
GGM s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 722080140