Nabídka práce provozní zámečník - Hulín na Kroměřížsku

S novou nabídkou volného pracovního místa PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK v lokalitě Hulín na Kroměřížsku přichází na pracovní trh ke dni 09.01.2024 firma - zaměstnavatel TSS Maintenance s.r.o. (05477581). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je 38 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
provozní zámečník
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Provozní zámečníci, údržbáři
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
09.01.2024
Mzda:
28 000 až 38 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody 5 týdnů dovolené, stravenky
Poznámka k nabídce práce:
Pracoviště Hulín
- Pracovní náplň: Evidování technických dat o průběhu a výsledcích práce. Ustavování strojů, zařízení, dopravníkových a výrobních linek. Opravy přírubových spojů trub a armatur potrubí. Provádění běžných, středních a generálních oprav strojů a zařízení. Provádění revizí strojů a zařízení. Zhotovování různých nosných konstrukcí a krytů. Provádění údržbářských a opravárenských prací. Vyhledávání závad a stanovování technologie oprav. Příprava pracoviště. Čtení a použití technických podkladů. Provádění funkčních zkoušek.
- doba určitá 1 rok s možností prodloužení
- Benefity - 5 týdnů dovolené, stravenky
- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: kariera@tssas.cz.
Do předmětu emailu uveďte název pozice na kterou se hlásíte.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
66956312
Zaměstnavatel:
TSS Maintenance s.r.o. (05477581)
Kde budete pracovat:
TSS Maintenance s.r.o. - Hulín
Kontaktní údaje:
Tel.: 602 736 862
E-mail: kariera@tssas.cz