Nabídka práce Kuchař/ka - Pardubice

Nabídka volného pracovního místa na pozici Kuchař/ka již není aktuální. Volné místo bylo obsazeno uchazečem, či zrušeno zaměstnavatelem. Toto volné pracovní místo bylo v naší nabídce pracovních příležitostí aktuální v období od 19.05.2023 do 06.07.2023. Níže si můžete prohlédnout alternativní nabídky volných pracovních míst od stejného zaměstnavatele, ze stejné lokality, stejného oboru případně s totožnými benefity.

Prohlédněte si obdobné pracovní nabídky

Pardubice | Mzda: 35 000 Kč | Do našeho kuchařského týmu hledáme hlavního kuchaře, který je zvyklý pracovat ve vysokém tempu. Nástup dle domluvy. Praxe v oboru je nutností. …

Pardubice | Mzda: 35 000 Kč | Náplň práce je výroba pizzy, práce s těstem, zdobení pizzy a základní kuchařské úkony. Není třeba praxe v oboru, zájemce zaškolíme v rámci firmy.…

Pardubice | Mzda: 35 000 Kč | Pracovní doba Po - Pá, volné víkendy. Prosíme o zaslání životopisu na uvedený e-mail (martin.melich@centrum.cz).

Další volná pracovní místa podle lokality

Další nabídka práce podle oboru

Užitečné informace k pracovnímu místu

Kuchaři připravují a vaří nejrůznější pokrmy. Jsou zaměstnáni v restauracích, hotelech, nemocnicích a dalších zdravotnických zařízeních, centrálních potravinových provozech, vzdělávacích institucích a dalších zařízeních. Do této skupiny nepatří šéfkuchaři.

Volná pracovní místa HOTEL TRIM s.r.o.

Popis nabídky volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Kuchař/ka
Odvětví:
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Kuchaři (kromě šéfkuchařů)
Úvazek:
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Turnusové služby
Mzda:
35 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody příspěvek na pojištění, příspěvek na stravování
Poznámka k nabídce práce:
K nabízené práci nejsou uvedeny bližší údaje.