Nabídka práce Accounting Process Manager - Brno

S novou nabídkou volného pracovního místa ACCOUNTING PROCESS MANAGER v lokalitě Brno přichází na pracovní trh ke dni 24.05.2023 firma - zaměstnavatel Deutsche Telekom Services Europe Czech Republic s.r.o. (05507278). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 40 000 Kč .

Pracovní pozice:
Accounting Process Manager
Odvětví:
Administrativa
Finance
Profesní zařazení:
Hlavní účetní
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
24.05.2023
Mzda:
40 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce:
- práce s interními účetními systémy
- optimalizace procesů
- procesní management
- projektový management
- komunikace s interními zákazníky

Požadavky:
- minimálně dokončené středoškolské vzdělání
- plynulá znalost ángličtiny
- ideálně předchozí zkušenost v oboru, nejlépe z mezinárodní společnosti
- zájem o oblast účetnictví
- schopnost týmové spolupráce

Stravenky, cafeteria, flexibilni pracovni doba, T-Mobile vyhodny tarif, sick days

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66957213
Deutsche Telekom Services Europe Czech Republic s.r.o. (05507278)
Kde budete pracovat:
Deutsche Telekom Services Europe Czech Republic s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: +420 735108448
E-mail: katerina.malcova@telekom.com

Další nabídka práce podle lokality