Nabídka práce Odborný rada - Mladá Boleslav

S novou nabídkou volného pracovního místa ODBORNÝ RADA v lokalitě Mladá Boleslav přichází na pracovní trh ke dni 22.12.2023 firma - zaměstnavatel Státní pozemkový úřad (01312774). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 37 170 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Odborný rada
Odvětví:
Administrativa
Finance
Management
Obchod a cestovní ruch
Řídící pracovníci v oblasti hospodaření s majetkem státu a organizací
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
22.12.2023
Mzda:
25 280 až 37 170 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Prvotní kontakt:
tel.: 729922135,602569830,
e-mail: e.kozlova@spucr.cz, r.hanzlik@spucr.cz

rada/odborný rada, Pobočka Mladá Boleslav, Krajský pozemkový úřad pro Středočeský kraj a hl. m. Praha

Státní pozemkový úřad přijme zaměstnance na pozici „rada/odborný rada,
Pobočka Mladá Boleslav, Krajský pozemkový úřad pro Středočeský kraj a hl. m. Praha“.
Výběrové řízení

SLUŽEBNÍ NÁPLŇ
zajišťování provozních a jiných činností v agendě správy majetku státu,
zajišťování správy a údržby majetku státu, např. užívacích vztahů,
administrativní zajišťování zadávání veřejných zakázek podle zákona č. 134/2016 Sb., a platných řídících dokumentů, zejména v agendě pozemkových úprav.

POŽADAVKY NA POZICI
minimální věk 18 let
svéprávnost,
trestní bezúhonnost,
zdravotní způsobilost,
minimálně vysokoškolské vzdělání získané studiem v bakalářském nebo magisterském studijním programu,
české občanství nebo jiného členského státu Evropské unie (který je smluvním státem Dohody o Evropském hospodářském prostoru),
komunikativnost.

NABÍZÍME VÁM
Benefity poskytované státním zaměstnancům/zaměstnancům Státního pozemkového úřadu – Kariéra – Státní pozemkový úřad (spucr.cz)

Místo výkonu práce: Mladá BoleslavPracovní poměr na dobu: NeurčitouPlatová třída: 11.
Termín předpokládaného nástupu: 1.8.2023

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Bakalářské

Reference:
66958197
Zaměstnavatel:
Státní pozemkový úřad (01312774)
Kde budete pracovat:
Státní pozemkový úřad, Mladá Boleslav
Kontaktní údaje:
Tel.: 729922135,602569830
E-mail: e.kozlova@spucr.cz, r.hanzlik@spucr.cz

Další nabídka práce podle lokality